Eski Okey Siteleri

admin          Okey Siteleri     Eski Okey Siteleri     3477 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Artık geride kaldı eski okey siteleri . Eskiden herhangi bir okey sitesinden eskisinde okey oyunu oynamak için Java indirmek gerekiyordu. Java ile okeyse yalnızca bilgisayarda oynanıyordu. Eski okey sitelerinde bu gereksinim olduğundan insanlar istediği rahatlıkta okey oyunu oynayamıyordu. Günümüzde artık böyle bir şey yok, okey oynamak için Java’ya gerek duyulmadığından okey oynamak artık daha kolay.

canlı okeye kayit ol

canlı okeye kayit ol

Şayet çok sık okey oynamak istemiyorsanız bu eski okey oyunu sitelerine üye olmanıza gerek yok. Misafir olarak okey oyna etiketli sayfalara misafir olarak giriş yapabilir ve uygulamayı önceden sayfada test edebilirsiniz. Uygulamadan memnunsanız ve sürekli okey oyunu oynamak istiyorsanız üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmak ve ardından okey oynamaya devam etmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

 1. Okey Nedir
  • Okey, 106 taşlık bir set üzerinde oynanan bir masa oyunudur.
  • Oyuncular, taşları belirli kurallara göre eşleştirerek ve sıralayarak oyunu kazanmaya çalışırlar.
 2. Eski Okey Sitelerinin Yükselişi:
  • İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte, okey oyunu online platformlarda oynanmaya başlandı.
  • Bu dönemde birçok eski okey sitesi ortaya çıktı.
  • Bu siteler, online okey oynama, arkadaşlar edinme ve rekabet etme fırsatı sunuyordu.
 3. Eski Okey Sitelerinin Özellikleri:
  • Kullanıcı dostu arayüzler: Oyuncuların rahatça oyun oynamasını sağlar.
  • Kolay erişim: İnternet bağlantısı olan herkesin erişebilmesi için tasarlanmıştır.
  • Çeşitli okey oyunları: Farklı okey türlerini deneme fırsatı sunar.
  • Sosyal etkileşim: Chat odaları ve özel mesajlaşma seçenekleri ile oyuncular arasında iletişimi teşvik eder.
 4. Neden Unutulmazdılar?
  • Eski okey siteleri, oyun severlere online okey keyfini yaşatmanın yanı sıra, arkadaşlar ve aile üyeleriyle oyun oynama imkanı sağladı.
  • Nostaljik bir deneyim sunarak oyuncuların hafızalarında unutulmaz bir yer edindiler.
 5. Eski Okey Sitelerinin Düşüşü:
  • Teknolojik gelişmeler, daha modern ve gelişmiş okey platformlarının ortaya çıkmasına neden oldu.
  • Bu nedenle eski okey sitelerinin popülaritesi zamanla azaldı.
 6. Sonuç:
  • Eski okey siteleri, klasik okey oyunlarının gelişiminde önemli bir rol oynadı.
  • Bugün daha fazla seçeneğe sahip olsa da, eski okey siteleri oyuncular için nostaljik bir değere sahiptir.
  • Bu sitelerin sunduğu deneyimi hatırlamak, okeyin evrimini ve internet dünyasındaki yerini anlamak için önemlidir.

Eski Okey Oyunu Siteleri

Okey çeşitleri normal okey ve 101 okeyden başlamaktadır. Bunlar arasında okey 101 oynaması en çok tercih edilen yoldur. Bu oyunun kuralları normal olanlardan biraz farklı olsa da oynaması oldukça eğlenceli.

101 okeyi de normal okey gibi 4 kişiyle oynuyorsunuz. Her oyuncunun bir ıstakası vardır ve aynı sayıda taş dağıtılır. 101’i iyi oynamaya alışmış insanlar eski okey oyunu siteleri ile artık oynamak istemezler. Diğer okey oyunları gibi 101 okey de isteğe bağlı olarak online olarak oynanabilmektedir.

Okey 101’i eski okey sitelerinde oynamak isteyenler için çeşitli siteler ve uygulamalar bulunmaktadır.

Eski okey oyunu siteleri hala var mı soracak olursanız hemen yanıtlayalım. Öncelikle online okey oynamak isteyenler eski okey oyunu sitelerinde okey oynamaya cesaret edemiyor. Bunun başlıca sebebi ise siteye üye olmanın zaman kaybı düşünmeleridir.

eski okey siteleri

eski okey siteleri

Ancak ücretsiz olarak okey oynadığını iddia eden siteler ve uygulamalar da var. Bunlara üye olmanın herhangi bir maliyeti yoktur ve oynamak için üye olmanıza gerek yoktur. Sitedeki oyunlar  puanlar ile oynanıyor ve iyi oynadığınız sürece o puanlardan kazanıyorsunuz. Puanlar sadece uygulama içerisinde kullanılabilir.

Oyunu bilmiyor olsanız bile üye olduktan sonra sitede yer alan okey nasıl oynanır isim yazımızda bilgileri okuyarak kolayca öğrenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip, oynamayı sevdiğiniz Okeyi yoğun iş hayatınız veya başka bir nedenle oynayamıyorsanız, bu konuda hizmet veren eski okey siteleri isimlerinden birine üye olmanız yeterli. Bu sayede bedava olan bir noktaya gitmenize gerek kalmadan online okey oynadığınızı söyleyen sitelerde okey oynayabilirsiniz. Okey oyunu bu sayfalarda canlı olarak oynanmaktadır. Yani rakipleriniz sizin gibi online okey oynamayı seven kişilerdir. Bu insanlar ülkenin her yerinden gelebilir.

Eski Okey Site İsimleri

Bedava okey oynamak ister misiniz? Eğer isterseniz eski okey site isimleri ile oynamak için bir şey ödemek istemeyenler için bedava okey oyna diyen ve online hizmet veren siteler var.
Bu sitelere üye olursanız günün her saatinde herhangi bir ücret ödemeden eski okey site isimleri ile okey oyununu oynamanız mümkündür. Bu sayfalarda hem akıllı telefondan hem de bilgisayardan okey oynamak mümkündür. Bu fonksiyonlar sayesinde günün her saatinde, hatta dışarıdayken bile okey oynamak mümkündür.

Okey oynarken sosyalleşin. Okey oynadığınız arkadaşlarınızla iletişim kurarak sosyalleşebilirsiniz. Birlikte oynadığınız oyunlar sırasında sohbet ederek arkadaş edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ücretsiz üye olduğunuz eski okey siteleri isimleri kurduğunuz arkadaşlıklar ile artık bir okey partneri edinebilir ve ikiniz de online olduğunuzda okey oyunları oynayabilirsiniz.

İki kişiyle iyi oynarsanız kazanma şansınız daha yüksektir. Çünkü eşinizle özel sohbetlerinizde birbirinizin elleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde “Okey” oynadığınızı söyleyen sitelerden alacağınız alacağınız zevk yüksek olacaktır.

Eski Online Okey Site İsimleri

Ücretsiz okey oynayın sitelere para ödemeyin. Okeyi eski online site isimleri ile oynamak için para ödemek istemeyenler için Okey’i ücretsiz eski okey sitelerinde oynadığını iddia eden ve online hizmet veren siteler var. Bu sitelere üye olursanız, günün her saatinde hiçbir ücret ödemeden canlı okey oynayabilirsiniz.

Bu sitelerde akıllı telefonlar ile ücretsiz eski okey sitelerinde oynayabileceğiniz gibi bilgisayarınızdan da okey oynayabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde günün her saatinde hatta dışarıdayken bile okey oynayabilirsiniz. Bu online olarak okey oyunu oynatan eski okey sitelere üye olarak okey oynamak için iyi bir okey oyuncusu olmanıza gerek yok. Oyunda yeni olsanız bile üye olduktan sonra sitede nasıl oynanacağına dair bilgileri okuyarak kolayca öğrenebilirsiniz.

eski okey salonları

eski okey salonları

Arkadaşlarınızla bir araya gelip, yoğun iş hayatı veya başka sebeplerden eşli okey oynayamıyorsanız, yapmanız gereken tek şey bu amaca hizmet eden sitelerden birine üye olmak.  Bu sayede eşli okey oynadığını iddia eden sitelerde bedava olduğu bir noktaya gelmeden okey oynayabilirsiniz. Bu sitelerde okey oyunu canlı olarak oynanmaktadır.

Yani rakipleriniz sizin gibi online oynamayı seven kişilerdir. Bu insanlar ülkenin her yerinden gelebilir. Birlikte oynayacağınız oyunlar sırasında sohbet ederek arkadaş edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ücretsiz üye olduğunuz sitelerde yapacağınız arkadaşlıklar ile artık bir okey partneriniz olabilir ve ikiniz de online olduğunuzda okey oyunları oynayabilirsiniz. Çiftler halinde iyi oynayarak kazanma şansınız daha yüksek olacaktır. Çünkü eşleriyle özel sohbetlerde birbirlerinin elleri hakkında bilgi alabilirler.

Eski Okey Salonları

Misafir girişiyle okey oynamak istiyorsanız üye olmanıza gerek yok. Şayet okeyi çok sık oynamak istemiyorsanız eski okey salonlarına üye olmanıza gerek yok. Misafir olarak okey oyna diyen eski okey salonlarına giriş yapabilir ve sitedeki uygulamayı önceden test edebilirsiniz. Uygulamadan memnun kaldığınızda ve sürekli oynamak istediğinizde üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmak ve daha sonra oynamaya devam etmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Eski Okey Salonları İsimleri

İster tek ister çoğul siz nasıl isterseniz öyle okey oynayabilirsiniz.  Zira okeyi arkadaşlarınızla oynamanız mümkünken, tek başınıza oynamanız da mümkün. Bunun nedeni ise sizin gibi birçok solo oyuncunun sistem içerisinde arkadaş oyuncu arayışında olmasıdır. Eski okey salonları isimleri ile bir oyunda size benzeyen oyuncuları bir araya getiriyor. Tanımadığınız insanlarla oynayabilirsiniz, tanışıp tanışmamak size kalmış. Karşılıklı seçim ile iyi oynamak çok kolay!

Bu uygulama Okey oynama seçeneğinin yanı sıra okey 101 oynama seçeneği de sunmaktadır. Bildiğiniz gibi bu eski okey salonları son zamanlarda oldukça popüler hale gelen okey oyununa erişmenizi sağlıyor. Eski okey sitelerinde henüz oynamadıysanız, oynamanın tam zamanı. Tabii ki, oynamadan önce oynamayı öğrenmenizi öneririz, çünkü aşina olmadığınız bir oyunda ustalaşırsanız kazanma şansınız biraz azdır.

Uygulama ile iki veya dört kişilik oyunlar oynayabilir, tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu Android veya IOS cihazınızdan indirerek bir hesap oluşturmak. Bu adımları uyguladıktan sonra oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

5 Yorumlar

 1. Anonim

  18 Ekim 2021 at 23:37

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  19 Ekim 2021 at 13:54

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 3. Anonim

  21 Ekim 2021 at 11:37

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 4. Anonim

  22 Ekim 2021 at 13:43

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 5. Anonim

  22 Ekim 2021 at 21:02

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.