Mynet Okey Oyna

admin          Okey Oyna     Mynet Okey Oyna     4957 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Türkiye’de çok fazla oynanan oyunlardan bir tanesi olan Mynet Okey Oyna , kendine has kuralları olan ve çeşitli versiyonlara sahip bir oyundur. Çin kökenli olduğu düşünülen Okey ’in, günümüzde en fazla oynanan şans ve zekâ oyunlarından bir tanesi olduğu bilinmektedir. En az 2, en fazla 4 oyuncu ile oynanan oyunun, genellikle 4 kişi ile oynanan versiyonu tercih edilmektedir. Oyunun en çok oynanan versiyonunda iki sette toplamda 106 adet taş bulunmaktadır. Ayrıca kırmızı, sarı, mavi ve siyah olmak üzere 4 rengin yer aldığı oyunda, 2 adet de sahte okey adlı taş bulunmaktadır. Sahte okeyler, kendine özgü çeşitli sembollere sahiptir.

Okey mynet siteleri ile oynamak beyin sağlığı için faydalıdır. Yapılan bilimsel araştırmalar da bunu destekler niteliktedir. Mynet okey oynandığı sırada beyinde farklı bağlantılar kurulmaktadır. Bu bağlantılar beyin gelişimini destekler. Okeyi mynetten oynadığınız zaman zamanınızı iyi değerlendirmiş olursunuz. Yeni bağlantılar kurulması beyin sağlığını geliştirdiğinden unutkanlık gibi önemli beyin hastalıkları da önlenmiş olur. Kaliteli zaman geçirmek için mynet okey doğru tercihtir . Stressiz ve sağlıklı bir beyin için siz de Mynet okey oynamayı tercih edin. Boşa geçen zamanınız olmasın, Okeydeyim ile her saniye değerli!

Mynet Okey

Oyunda yer alan okey adlı taş, istenilen taşın yerine geçebilecek bir taş olduğu için kullanıcısına birçok avantaj sağlamaktadır. Oyuna başlarken taş dağıtımında bir kişinin 15 taşı olmakta, diğer kişilerin taşları ise 14 olmaktadır. Oyuna 15 adet taşa sahip olan kişi ile başlanır. Bu kişi ilk önce, taşları çeşitli kurallara ve renklere göre ıstakaya dizer ve işine yaramayan taşı yan tarafa koyar. Kendisinden sonra gelen oyuncu eğer bu taş işine yararsa taşı alır, yaramazsa ortaya sayıları alt tarafa gelecek şekilde dizilmiş taşlardan bir tane çeker. Mynet okey , bu şekilde devam eder.

Mynet Okey Oyunu

Okey’in çeşitli versiyonları bulunmakla birlikte bir de sanal bir şekilde oynanan mynet okey oyunu mevcuttur. Mynet okey oyna , biz de sitemiz ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Okeye giriş yaptıktan sonra size sunduğumuz hizmetler ile zevkli bir şekilde oyun oynayabilir, sohbetlerde bulunabilirsiniz. Bir yandan okeyi mynet ile oynarken bir yandan kültürel birikimiminizi arttırabilirsiniz. Mynet Okey Oyna ile yıllardan beri süregelen oyun eğlencesini bilgisayarlarınıza ya da telefonlarınıza taşıyabilirsiniz.

mynet okey salonu

mynet okey salonu

En iyi mynet okey deneyimini yaşamak için mynet okey sitesini tercih edebilirsiniz. Mynette okey oynayarak stresinizi atabilir, gerçek insanlarla okeyi mynet üzerinden oynayabilirsiniz. Günün her saatinde mynet okey oyunu oynamak mümkündür. Çünkü Türkiye’nin en büyük okey platformu olan mynet okey sitesilerinde mutlaka kendi seviyenize uygun bir rakip bulabilirsiniz. Myney okey keyfi için Okeydeyim’i tercih etmeniz halinde kesinlikle ücret ödemeyeceksiniz. Ücretsiz okey keyfi için Okeydeyim’i ziyaret edin, asla pişman olmayacaksınız. Okey en eski oyunlardan bir tanesidir. 4 kişi ile oynanan bu oyun, sanılanın aksine sadece boş zaman geçirmek için oynanmaz. Oyun çeşitli faydalar ile doludur. Hem güzel vakit geçirebilir hem de hem de beyin sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Mynet Okey Siteleri

Mynet Okey Oyna ile bütün alternatifler, siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak hazırlanmıştır. Okey ‘in dünyasına Mynet Okey siteleri ile dahil olabilirsiniz. Her oyunun kuralları farklı olduğu için kuralları okuduktan sonra oynamanızı tavsiye ederiz. Okey sitesine mynet üzerinden giriş yaptıktan sonra oyun odalarımızdan birine girip istediğiniz oyun türünde vakit geçirebilirsiniz. Haydi, siz de gelin.

Mynet Okey Sitesi

Okeyi mynet okey sitesi ile oynarken bir yandan da sosyalleşebilirsiniz. Her seviyeye uygun rakiplerin bulunduğu mynet okey sitesi , günün her saatinde okeyi mynetten oynamanızı sağlayacak. İsterseniz gece isterseniz sabahın erken saatlerinde mynet okey oynayabilirsiniz. Okeyi mynette oynadığınız sırada insanlarla chat özelliği sayesinde sohbet de edebilirsiniz. Sohbet ve okey keyfini bir arada yaşamak mümkündür. Oyuncu listesi arasından seçim yaparak okey oynayabilirsiniz. Kalabalık olan mynet okey sitesi sayesinde seçim yaparken zorlanmayacaksınız.

Mynet okey siteleri ile oynarken site kuralları çerçevesinden hiçbir üyenin çıkmamasına dikkat edilmektedir. Bütün üyeler site kurallarına uymak zorundadır. Gerekli denetlemelerden geçen üyeler, site kurallarına aykırı davrandıkları zaman siteden uzaklaştırılmaktadır. Bu sayede hep elite mynet okey sitesi ortamı sağlanmış olur. Sorunsuz, kaliteli ve zevk veren bir ortamda okey oynamak için mynet okey sitesini tercih edin. Üstelik okeye kayıt işlemlerini oldukça kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Mynet okey kaydı için öncelikle temel kişisel bilgilerin girilmesi gerekir. Bu bilgiler site veri tabanına kayıt edilir ve kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Bilgilerinizin güvende olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Saniyeler içinde üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra, anında okey oynamak için hazır hale geleceksiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

5 Yorumlar

 1. OkeySeker

  13 Aralık 2020 at 16:47

  çok faydalı bilgiler için teşekkürler

  Cevapla
 2. EVİSSA

  22 Aralık 2020 at 17:57

  eskiden baya takılırdım da okey için sürekli oynardık

  Cevapla
 3. agobScoca

  10 Haziran 2022 at 04:00

  Vqoker According to Galen imbalances o

  Cevapla
 4. dferfe

  15 Mart 2023 at 13:49

  Güzel bir site ve arkadas ortamı

  Cevapla
 5. Spin

  19 Şubat 2024 at 08:09

  İşte bilgisayarınızı tamir etme ve sorunları bulma konusunda size yardımcı olacak bazı ipuçları

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.