Okeydeyim Kapandı mı

admin          Genel     Okeydeyim Kapandı mı     685 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Popüler okey sitesi Okeydeyim.com.tr ye ulaşım sağlanamadığı belirtiliyor. Kesinti izleme sitesi Downdetector‘a göre, binlerce okeydeyim kullanıcısı uygulamayla ilgili sorunlar yaşadığını belirtiyor.

canlı okeye kayit ol

canlı okeye kayit ol

Bazı okeydeyim üyeleri , hesaplarına giremediklerini ve bunun yerine hesaplarından çıkış yaptıklarını ileten bir mesaj gördüklerini belirtti. Sorunun, hesapların kapatılmasından ziyade teknik bir sorun olduğu düşünülüyor.

Okeydeyim Yeni Adresi ne

Dünya genelinde kullanıcıların yapmış olduğu raporlamalar çerçevesinde, Okeydeyim’de anlık olarak bazı aksaklıklar yaşandığı rapor ediliyor.

Kullanıcıların bir kısmı WhiSKy okeyin WEB sürümüyle ilgili sorun yaşadığını belirtirken, bazıları da mobil uygulama üzerinde de sorunların olduğunu bildiriyor.

Konuya dair uygulamaların resmi yöneticilerinden yapılan açıklamayla Okeydeyim.com.tr nin yeni adresi https://www.okeydeyim.net/ olarak güncellenmiştir.

Okeydeyim Ne zaman Düzelecek

Türkiye ve dünya üzerinde en fazla üye sayısına sahip olan Okeydeyim’de zaman zaman yaşanan sorunlar kullanıcıları da meraklandırıyor. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Okeydeyim’de da teknik hatalar meydana gelirken, bu hatalar kimi zaman tüm kullanıcıları kimi zaman ise bazı kullanıcıları etkiliyor. Okey hesabına giriş yapamayanlar ”Okeydeyim çöktü mü” sorusuna cevap ararken, konuya dair son dakika gelişmeleri de yakından takip ediyor. Son dakika okeydeyim yeni adresi ne  haberlerine tarih ve saat bilgisine göre aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Okeydeyim Çöktü mü

Dünya genelinde, popüler sosyal okey sitesi okeydeyime  ulaşılamıyor. Kullanıcıların raporlarına göre, Okeydeyim da anlık olarak bazı aksaklıklar yaşandığı bildiriliyor. Bu aksaklıkların, bazı kullanıcıların internet bağlantısı, hesap güvenliği veya bölgesel sorunlar nedeniyle uygulamaya erişimde yaşadıkları sorunlardan kaynaklandığı belirtiliyor. Kullanıcılar, okeydeyim sitesine erişimde yaşanan bu sorunlar karşısında sabırla beklemekte ve günlük etkileşimlerini sürdürmeye çalışmaktadırlar.

WhiSKy okey uygulamasına giren kullanıcılar hiçbir şekilde oyunları izleyemiyor, yeni gönderileri göremiyor. Bazı işletim sistemine sahip kullanıcıların okeydeyim.net ana sayfasını yenilerken problem yaşandığı belirtiliyor.

Sanal okey siteleri çatısı  bulunan Okeydeyim’e bir süredir erişim sağlanamıyor. Milyonlarca kullanıcı okeydeyim sitesine erişmede problem yaşıyor. Uygulamaları masaüstü kullananlar hesaplarından “çıkarıldı”, mobil cihazlarda ise ana sayfa yenilenmiyor ve Messenger’dan mesajlar gönderilemiyor.

Hala sorun yaşayan kullanıcıların da sorununun kısa sürede giderileceği tahmin ediliyor.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. Clifford

    19 Mart 2024 at 19:19

    Bir kişinin ziyaretçileriniz için sağladığı olağan bilgileri gerçekten sevdiğimi söylemeden önce web sitenizden ayrılamaz mıydım ?
    Yeni gönderileri incelemek için tekrar durmaksızın olacak

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.