Okeyy Net Okey

admin          Okey Siteleri     Okeyy Net Okey     1953 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler
okeyynet giris

okeyynet giris

Oyunu okeyy nette oynayabilmek son yılların en önemli aktivitelerinden biridir. Sitemiz bu alanda en tecrübeli adreslerin başında gelmektedir. Siz de üyelik işlemlerimizi tamamlamanız sonrasında Okeyy Net salonlarımızda kesintisiz ve kaliteli okey oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun içeriklerimizde sistemlerimizin güncellemelerine büyük bir özen gösteriyoruz. Bu sayede adresimiz içerisinde sağlamış olduğumuz oyun sistemlerimizde dona sıkıntıları ile karşılaşılmamaktadır. Okeyy net genel salonumuz üyelerimiz için hizmet veren yerel özellikleri olan salonlarımızdan biridir. salon kullanımlarınız neticesinde hemşerileriniz ile hatta tanıdıklarınız ile bile okey oynayabilirsiniz. Böylece okey oynamak sizler için daha keyifli bir hale gelmektedir.

Okeyy.net Canlı Okey

İnternet okeyinin ilk zamanlarında teknolojik gelişmeler bu derecede değildi. Bu neden yüzünden oyun erişimleriniz için sadece bilgisayarlı bağlantıları tercih etmeniz gerekiyordu. Ancak sitemiz Okeyynet canlı okey imkânı da sunabilmektedir. Mobil okey sadece akıllı cep telefonlarını kapsamamaktadır. Hizmetlerimizden mobil olarak yarar sağlayabilmek için tabletleriniz ile de sitemize anında bağlantı kurabilirsiniz. Böylece online okey oynamak için her yerde sizlerin yanında olabilmektedir. Ayrıca sitemizin genel amacı, kullanıcılarımızı için maksimum derecede eğlenceli zaman geçirme olanakları yaratmaktır. Bu amaç doğrultusunda adresimize eklemiş olduğumuz ikram seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. İkramlarımız çaydan başlayarak şaraba kadar devam eden oldukça geniş bir listeye sahiptir.

Okeyy Net Okey Oyna
Okey oynamayı olabileceği en eğlenceli hale getirmiştir. Sitemiz içerisinde oynayacağınız oyunlar bu neden yüzünden güncelleme çalışmaları neticesinde hizmetlere sunulmaktadır. Okey oynamak için tasarladığımız hizmetlerimizin güncel olması, oyunlardaki kasma sıkıntılarını da ortadan kaldırmıştır. Siz de adresimize bir tık ile giriş yaparak 7/24 kasmadan oyun erişimi sağlayabilirsiniz. Son olarak sitemizin gelişimlerinde söz hakkı elde etmeniz de mümkündür. Bu alanda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar yetki dağıtımını da beraberinde getirmiştir. Böylece üyelerimiz bizlerle iletişim kurarak adresimizde yetkili olarak çalışmak istediklerini bildirebilmektedir. Siz de yönetici arkadaşlarımız arasında katılmak için bir talep hazırlayarak bu alanda site içerisindeki tanınmışlığınızı artırabilirsiniz. Sitemizde yönetici olmanız oyun katılım oranlarınızı ve şekillerini herhangi bir değişikliğe uğratmamaktadır.

okeyy net

okeyy net

Günümüzde okeyy oynamak için gerçek hayatta faaliyet gösteren yerlere giden insan sayısı oldukça azdır. Bireyler elde edebildikleri avantajlardan ötürü oyun katılımlarını okeyy net sitelerinden gerçekleştirmektedir. Okeyy siteleri kaliteli olanlar arasından tercih edildiğinde bireylerin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet sunumu yapabilmektedir.

Okeyy Net Okey Siteleri

Okeyy Net okey siteleri sorunları son birkaç yıldan bu yana gerek yanlış anlaşılmalar gerek hatalı seçimlerden ötürü kendini göstermektedir. Ancak ön yargılardan kurtulduktan sonra yapılan site incelemelerinde amacı keyifli şekilde vakit geçirmek olan bireylerin sitelerde vakit geçirdikleri görülmektedir. Üstelik sohbet kısmından memnun olmayan kullanıcıların ayarlar bölümünden sohbet olanaklarına ket vurmaları da mümkün olmaktadır. Böylece siteler, bireysel isteklere göre kolay bir şekilde şekillenebilmektedir.

Kaliteli Online Okey Siteleri
Okeyy net sitelerinde kaliteli olanlarının seçilmesi başta yönetim alanında kendini belli etmektedir. Çünkü piyasada varlığını sürdüren kaliteli okey sitelerinin yönetim ekiplerinin aktif bir çalışmaya hayatları bulunmaktadır. Yöneticiler kolay şekilde ulaşılabilir olarak sistemde yer edinmişlerdir. Bu sayede site üyeleri yöneticilere anında ulaşarak olası sorunlarını iletebilmektedir. Yönetim ekibinde yer alan görevliler ise sorunlara en kestirme ve en iyi şekilde çözüm bulmaktadır. Böylece sitelerin kullanım oranlarında düşüş yaşanmamaktadır ve müşteri memnuniyeti garantilenmektedir. Üstelik yönetim ekibi özellikle sitelerdeki sohbet seviyesine dikkat etmektedir. Bu da, seviyeli bir şekilde gerçekleştirilen sohbetlerin yapılmasında bir hayli etkin rol oynamaktadır.

Okeyy Sitelerinde Olması Gereken Sistemler

Okeyi Türk halkının en sevdiği masa oyunları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenden ötürü okeyy sitelerinde verilen hizmetler maksimum kalite üzerinden sunulmaktadır. Aksi halde kullanıcılar farklı sitelere yönelebilmektedir. Kaliteli okey salonlarında online oyunlara mobil giriş imkanı olmak zorundadır. Bu imkân teknik altyapı yenilemeleri ile sağlanabilmektedir. Ya da sitelerde ücretsiz şekilde mobil uygulama tasarlamalıdır. Böylelikle üyeler istedikleri her an okey erişimleri ile eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Sitelerin güncellemelere açık olması da oldukça önemlidir. Farklı tema ve kullanıcı resimleri seçebilmek, siteleri özelleştirebilmek kalitenin bir başla göstergesidir. Bireyler üye olmadan önce site isimleri ile yapacakları araştırmalar neticesinde de bu alanda fikir sahibi olabilmektedir.

okeyy net okey oyna

okeyy net okey oyna

Okeyy net, Ülkemizde online oyun oynamayı seven ve tercih eden pek çok farklı kesimden insan bulunmaktadır. Okeyynet de bu alanda tercihi yapılan internet adreslerinden biridir.

Yakın geçmişe kadar bireylerin oyun oynayabilmek için hayat yoğunluğuna karşın belli mekânlara gitmeleri gerekiyordu. Ancak artık anında oyun erişimleri internet üzerinden geliştirilen imkânlarla mümkün hale gelmiştir.

Kendini “Türkiye’nin en güzel okey oynama sitesi.” olarak tanımlanan okeyynet.com.tr okey genel salonu, siteye üye olan herkes tarafından kullanılabilmektedir.

Sitenin genel salonu içerisinde farklı özel salon isimleri bulunmaktadır. Kullanıcıların oyun erişimleri için herhangi bir salon isminde karar kılmaları ve salona giriş yapmaları gerekmektedir.

Okeyy Oyna

İnternet üzerinden okeyy oynamak, sitelerin doğru şekilde seçilmesinden sonra, kullanıcılara istenen memnuniyeti ve keyfi sağlamaktadır. Okeyy oynama sistemleri müşteri memnuniyetini sağlamak açısından tür bakımından farklı oyunların bir araya gelmesini sağlamaktadır. Oyun erişimlerinde bireyler sadece klasik okeye katılım sağlamamaktadır.

Site içinde aynı zamanda 101 okey de yer almaktadır. Ayrıca okey oyununu seven kullanıcılar oyun katılımlarını eşli olarak da yapabilmektedir. Eşli oyunlarda rekabetin daha üst seviyelerde yaşandığı bilinmektedir. Böylece okey, şans oyunu olmaktan çıkıp, heyecan verici oyun türlerinden biri haline gelmiştir.

Ancak okeyy sitelerindeki artıştan ötürü sitenin kullanım oranlarında bir miktar azalma yaşanmıştır, bu neden yüzünden istaka.net sitemiz ile birleştirilmiştir.

Okeyy Net Kapandı mı

Okeyy net kapandı mı sorusu ile sitemizde okey oynamak için günümüzde sitemize giriş yapılması yeterlidir. Sistemimizdeki genel salonlarımızdan biri haline getirilen site, aynı kalite üzerinden hizmet sunumu yapmaya devam etmektedir. Sitemizin teknik altyapı sistemi ile güçlendirilen okeyynet halen kesintisiz bir şekilde okey oynamak avantajını site üyelerine sunabilmektedir. Okeyy Net kapanmış olsa bile bizler sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Üstelik sistemimize üye olan kullanıcılarımız ek üyeliklere ihtiyaç duymadan salon seçimleri doğrultusunda okeyynet.com.tr üzerinden oyun erişimlerini sağlayabilmektedir. Oyun erişimleri neticesinde kullanıcılarımız için hazırda bulundurduğumuz imkanların tümü ıstaka net genel salonunda da değerlendirilebilmektedir.

Böylelikle okeyy oyununu seven üyelerimiz, oyunlar esnasında masa arkadaşları ile rahat bir şekilde sohbet edebilmektedir. Aynı şekilde oyunlar esnasında radyo yayınlarımıza bağlanmak ya da oyunu görüntülü hale getirmek de kullanıcılarımızın elindedir.

Ülkemizde kadın ya da erkek fark etmeksizin sevilen oyunların sayısı çok değildir. Okey, bu nedenden ötürü oldukça kıymetli bir oyun olarak kendini göstermektedir. Yakın geçmişe kadar sadece gerçek sistemler üzerinden oynanabilen oyun için artık okeyy et odalarımızı tercih edebilirsiniz.

Okey oynamak konusunda oldukça büyük bir talep bulunmaktadır. Bu neden yüzünden pek çok site, yapılanma süreçlerini tam olarak bitirmeden hizmet sunumu yapmaya çalışmaktadır.

Bu alanda okeyy net odalarımızda da site genelimizde de hiçbir eksiğimiz bulunmamaktadır. Böylece kaliteli ve kesintisiz oyunlar için adresimize giriş yaparak istediğiniz süre zarfları içerisinde oyun katılımı sağlayabilirsiniz.

Okeyy Net  Okey Oyunları

Bilinen okey oyunları genellikle düz okey ya da klasik okey şeklindedir. Ancak özellikle ülkemiz içerisinde farklı türlerde oyun erişimleri sağlamak da mümkündür. Bu alanda sitemiz içerisinde 101 okey de oynayabilirsiniz. Okeyy net okey oyunları kapsamında uzun süreli oyunlar için eşli okey de tercih edilebilmektedir.

Çanak okey modelinde olan oyunlar özellikle turnuva katılımlarında da kendini göstermektedir. Sitemizde oyun oynayabilmeniz için ilk adımda henüz farklı bir üyemiz tarafından alınmamış olan kullanıcı isimlerini bulmanız gerekmektedir. Tercih etiğiniz kullanıcı ismini sistemimize girdiğinizde adresimiz en olabilecek önerileri sizlere sunmaktadır.

Böylece herhangi uzun zaman kaybı yaşamadan sitemiz içerisinde oyun katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sitemize on dört gün giriş yapmadığınız takdirde üyeliklerinizin silineceğini bilerek hareket etmeniz gerekmektedir.

Okeyy Net İle Kesintisiz Oyun

Kullanıcıların okey oynamak konusunda pek çok farklı sorunu bulunmaktadır. Var olan sorunların en büyüğü ise oyunlarda donma ya da istenen saatlerde oyun katılımı sağlayamama olarak gösterilmektedir.

Okeyy Net ile kesintisiz oyun garantisi veren odalarımızdandır. Sitemiz içerisinde oyun katılımlarınızın kesintisiz olması, öncelikle adreslerimizin teknik altyapılarının kalitesi ile sağlanmaktadır. Sonrasında ise adresimiz içerisinde 7/24 hizmet sunumu yapabilmemiz ile sağlanmaktadır.

Böylece oyun girişleri için belli bir zamana uyum sağlamanız gerekmemektedir. Üstelik oyunlar içerisinde her daim size uygun bir masa bulma seçeneğiniz vardır. İsteklerine göre bir masa açarak farklı kullanıcıları davet etmek kaydı ile de oyunlara başlangıç yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden okey oynayabilmek için pek çok farklı site alternatifi olduğu bir gerçektir. Bu alanda kaliteli sistemleri, ek hizmetleri ve seviyeli sohbetleri önemsiyorsanız sizler için Okeyy Net  odalarımızı tavsiye ediyoruz.

Yönetim ekibimizin çalışmaları neticesinde adeta baştan yaratılan sitemiz, okey sitelerinde olması gereken tüm detaylara sahiptir.

Okeyy net genel salon diğer üyelerimiz ile kaliteli olarak muhabbet edebilirsiniz. Bu sayede ortak bir masa belirleyerek genel salondan oyun katılımı gerçekleştiren üyelerimiz de ulunmaktır.

Sitemiz online okey oynama akımından etkilenmiş olsa da sistemlerini bir üst seviyeye taşıyarak bu alandaki farkını göstermeyi başarmıştır. Böylece kullanıcılarımız oyunları hilesiz ve güvenli şekilde oynayabilmektedir.

Okeyy Net Canlı Salonları

Okeyy oynamak tekdüze olarak ilerlediğine belli zamandan sonra insanların canlarının sıkılmasına neden olmaktadır. Okeyy Net canlı salonlarımızda can sıkıntısına karşın geliştirmiş olduğumuz sistemler, kaliteli olarak oyun katılımı elde etmenizi sağlamaktadır. Öncelikle oyun bitimlerinde alınan puanlar neticesinde her daim rekabeti hissetmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra üyelerimiz genel sohbet odalarında anlaşarak bir saat belirleyip her gün aynı masalarda oyun oynayabilmektedir. Oyunlar sırasında yapılan muhabbetler de sıkıntılara karşı birebirdir.

Kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz mobil avantajımız ise can sıkıntısı oluşturmak bir yana, üyelerimizin can sıkıntısı hissettikleri anlarda kendini göstermektedir. Böylece her an her yerde okeyy oynayabilmek avantajı doğmuş olmaktadır.

Okeyy Net Donmadan Oyun

Online okeyy sitelerinin sorunlarından biri de yazılımlardır. Yazılımları eksik olan sitelerde donmadan veya kasma yaşanmadan oyun katılımı sağlanması mümkün değildir. Ancak Okeyy net okey oynamak konusunda tüm geliştirmelerini tamamlamış bir adrestir. Bu sayede oyunlar esnasında hiçbir şekilde donma sıkıntısı yaşanmamaktadır. Ayrıca oyunlarda ve site kullanımında üyeliklerinizin seviyesini artırmak da sizin elinizdedir.

Oyun katılımlarından sonra kazanılan puanlar kademeli bir şekilde seviyeyi artırmaktadır. Fakat seviye artışı VIP üyelik getirmemektedir. Kullanıcılarımız üyeliklerini VIP hale getirebilmek için yetkililerimiz ile iletişime geçmelidir. Kurulan iletişimler neticesinde siz de sorunsuz ve kaliteli okey oyun garantisi elde edebilirsiniz. Son olarak gönderilen taleplere binaen üyelerimizin yönetimde yetki alması da sağlanmaktadır.

Günümüzde insanların eğlenceli olarak zaman geçirmeleri için farklı alternatifler üzerinden karar vermeleri mümkündür. Ancak bu alanda hem eğlenceli hem de ücretsiz olan seçeneklerin sayısı oldukça azdır. Okeyy net salonlarımızda okey oynayarak kaliteli ve eğlenceli zaman garantisini ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Sitemiz kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak hizmet vermek politikaları üzerine kurulmuştur. Böylelikle hizmet alımlarınızda ekstra istekleriniz olsa bile Okey Harbi odalarına para yatırmak zorunda kalmazsınız. Sitemizde okey oynamanın haricinde vermiş olduğumuz ekstra hizmetler; VIP üyelik, radyo dinlemek ya da yönetim ekibine dâhil olmak olarak sıralanabilmektedir. Sıralamış olduğumuz hizmetlerin tümü ücretsiz şekilde verilmektedir.

Okeyy Net Salonu

Okeyy net salonu yönetici alımları için üyelerine olanak tanınmış odalarımızdan biridir. Odalarımız içerisinde yönetici olmanız için bu alanda daha önce bir tecrübeniz olmasına da gerek yoktur. Yönetim ekibimize özel olarak ulaşıp yetki almak istediğinizi bildirmek, yönetici olmanızı sağlamaktadır. Yetki alımlarının okey oyun katılımlarına engel olduğu düşünülmektedir. Ancak yetki alan üyelerimiz bir yandan okey oynayıp puanlarını artırırken bir yandan da odalarımız içerisinde yöneticilik görevlerini yerine getirebilmektedir. Üyelerimizin yönetici arkadaşlarımıza talepler göndererek elde edecekleri hizmetlerden biri de VIP üyelik olarak karşımıza çıkmaktadır. VIP üyelik isteyen kullanıcılarımız da yönetim ekibimize taleplerini iletmeleri halinde ayrıcalıklı şekilde okey oyunlarına katılım sağlamak hakkını elde edebilmektedir.

Okeyy Net Online Okey

Kullanıcılarımızın okeyy net online okey salonu içerisinde vakit geçirebilmeleri için üyeliklerini tamamlamaları yerlidir. Her üyemizin sitemizde kullandığı nick farklıdır. Bu neden yüzünden üyeliklerde zaten var olan bir nickin yeniden alınması mümkün değildir. Ancak bazı kullanıcılarımız sitemize üye olmalarından sonra sitemizde oyun oynamamaktadır. Böyle durumlar yeni üyelerimizin kullanıcı ismi almak konusunda sıkıntılar yaşamalarına neden olabilmektedir. Herhangi bir sıkıntı yaşanmaması açısından güncellemiş olduğumuz sistemimiz üzerinden otomatik olarak yardım alınması mümkündür. Üyelerimiz sitemize on dört gün giriş yapmadıklarında hesapları silinmektedir. Kullanılmayan hesapların silinmesi neticesinde yeni üyelerimiz istedikleri isimleri üzerinden adresimize kayıt yaptırabilmektedir. Böylelikle artık okey oynamak istemeyen kullanıcılarımızın hesaplarını silmek için farklı işlemler yapmalarına da gerek kalmamaktadır.

Sitemizin okeyy net online okey konusunda gerçekleştirmiş olduğu atılımlar, oyuncu sayımızda maksimum bir artış yaşanmasını sağlamıştır. Siz de okeyy net online okey oyunlarını kaliteli olarak adresimizde oynayabilirsiniz. Oyunlarımızda uzman kadromuz sayesinde yenilediğimiz yazılımlarımız kullanılmaktadır. Böylece site salonlarımızda donmadan okey oynayabilirsiniz.

Okeyy net online okey oynamak için yerel özellikteki açmış olduğumuz salonlarımız arasındadır. Samsun plaka ismi ile açmış olduğumuz salonumuz aynı zamanda radyo dinleyerek okey oynamak özelliğini de bulundurmaktadır. Radyo yayınları online şekilde çalmaktadır. Ekranlarda yer alan Player ile dinlenebilen radyo yayınları anında durdurulabilmektedir. Bu sayede üyelerimiz oyunlarında o günkü ruh hallerine göre müzik dinleyip dinlememe kararı alabilmektedir.

Okeyy Net Puanlı Oyun

Okey oynamak hem bir şans hem de zekâ oyunudur. Bu neden yüzünden üyelerimiz arasında kısa sürede rekabet hissedilmeye başlanmaktadır. Hizmetlerimizde rekabet, okeyy net puanlı oyun sistemlerimiz ile yakından görülmektedir. Okeyy.net puanlı oyun salonlarımızda ve diğer odalarımızda kazanılan her oyun puan anlamına gelmektedir. Üstelik okey ile bitmek elde edilen puanların daha fazla olmasını sağlamaktadır. Kullanıcılarımız belli puan edinimlerinden sonra ise seviyelerini yükseltebilmektedir. Bu sayede seviyesi yüksek olan üyelerimiz odalarda daha saygın bir konum elde edebilmektedir. Siz de sitemiz içerisinde daha çok oyun oynayarak kısa süre içerisinde seviyelerini yükseltebilirsiniz. Yazılımlarımızın güncel olması sayesinde hilesiz olarak sunabildiğimiz oyunlarda kazanmak için özel totemler geliştirmeniz de mümkündür.

Okeyy.net Maksimum Eğlence

Okeyy.net ile oynamak kullanıcılarımıza maksimum eğlence sağlamaktadır. Öncelikle adresimiz içerisinde özellikle eşli olarak oynana oyunlarda heyecan doruklarda yaşanmaktadır. Oyunlarımızda rekabetin hissedilmesi masalardaki muhabbetin de artmasını sağlamaktadır. Siz de muhabbetleriniz sırasında gerek rakiplerinize gerek farklı oyunculara küçük puanlarla ödemeler yaparak ikram gönderebilirsiniz. İkramlar, üyelerimizin sosyallik oranlarını artırmaktadır. Bunun yanı sıra adresimiz içerisinde eğlence hiçbir zaman sona ermemektedir. Hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Böylece uyku tutmadığı anlarda anında salonlarımıza giriş yapma ihtimaliniz doğmaktadır. Üstelik sitemiz mobile de uygun olduğu için oyun katılımlarını her yerden sağlayabilirsiniz. Katılımlar için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ve site kullanımı ise adresimizde tamamen ücretsiz hizmetlerimiz arasındadır.
Okeyy.net oynamak uzun zamandır aynı tekdüzelik eşliğinde süren bir etkinliktir. Buna rağmen heyecanını kaybetmeyen oyun, artık değişik eklentiler ile farklı bir eğlence avantajını da tutkunlarına sunmaktadır. Siz de internet üzerinden okey oynamanın tasına vararak farklı deneyimlere merhaba diyebilirsiniz.

okeyy

okeyy

Online okey sitelerinde verilen hizmetler farklı okey türlerini elde etmek konusunda bir hayli etkilidir. Bunun yanı sıra klasik okey oyunu değişik hizmetlerle olduğundan daha eğlenceli hale getirilebilmektedir. Bu alanda yapacağınız tercih alacağınız hizmeti de belirlemektedir. Biz işe öncelikle okey türlerinde değişim göstermek isteyen kullanıcılar için açıklamalar yaparak başlayacağız.

Değişik Okey Türleri

Süregelen çanak okey ya da klasik okey yerini yavaş yavaş 101 okeye bırakmaktadır. Farklı okey türlerinden biri olan 101 temelde klasik okey gibi görülmektedir. Taş sayısında değişim olmadan oynanan oyun, dağıtımlar esnasında farkını göstermeye başlamaktadır. Normal okey göre kullanıcılarına daha çok taş veren 101’de amaç istekalarda taş kalmayana kadar oyunu devam ettirmektedir. Istakalardaki taş serilerin puan toplamı 101 ettiğinde, kullanıcılar taşlarını masaya dizmeye başlamaktadır. Dizim işlemleri neticesinde hatalı hareketler ceza puanı alınmasına neden olmaktadır. Oyun sonucunda en düşük puana sahip olan birey oyunun kazananı olmaktadır. Bundan dolayı kullanıcılar oyun süresinde ceza almamaya çalışmaktadır. Böylece klasik okeyden farklı heyecanlar yaşamak 101 okey ile mümkün hale gelmektedir.

Farklı Okey Siteleri

Kaliteli ve farklı okey siteleri ile oyunlarınızda fark yaratmanız da mümkündür. Günümüzde okey sitelerinin sayısı oldukça fazladır. Ancak kalite konusunda ayrım yapmanız, site isimlerinin bir hayli azalmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda öncelikle site içeriklerini kontrol etmeniz önerilmektedir. İyi bir okey sitesinde radyo yayınları olmazsa olmazlar arasındadır. Kalite seviyesi yüksek olan okey sitelerinin özel DJ avantajı sunduğu da bilinmektedir. Ayrıca kaliteli bir site verdiği hizmetlerde farklı oyuncular ile sohbet edebilmenizi de sağlamaktadır. Donma sorunları da olmayan kaliteli sitelerde oyun keyifleri 7/24 ara vermeden devam etmektedir. Sitelerde üye sorunu olmadığı için hemen her saat diliminde aktif şekilde okey oynayan kullanıcılara rastlamak kolaylıkla gerçekleşen bir olgudur.
İnternet üzerinden okey oynayıp aynı zamanda nezih bir ortam da istiyorsanız sizler için Okeyy net odalarımızı öneriyoruz. Bilindiği üzere artık pek çok farklı adres üzerinde okey erişimi sağlamak mümkündür. Ancak denetimlerde eksik kalan siteler, üyelerinin seviyesiz muhabbetler yaparak kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Adresimiz bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Yönetici arkadaşlarımız gerek bireysel olarak gerek kendilerine gelen talepler neticesinde pek çok üyemize uyarılarda bulunmaktadır. Gerçekleştirilen uyarılar neticesinde adresimizde sohbet edilerek okey oynamak sıkıtı yaşanmaksızın elde edilen bir hizmet olarak verilmektedir. Okeyy net ile okey oynamak ise Konyalı üyelerimizin tanışmasına yardımcı olmaktadır.

Okeyy Net  Parasız Okey

Geçen zaman içerisinde hemen her yıl okey sitelerinde yeni sorunlar görülmeye başlamıştır. İçinde bulunduğumuz yılda ise ücretler sıkıntı oluşturmaktadır. Pek çok sitenin üyelerinden geçmiş zamanlarda istememesine karşın bu sene para tabinde bulunduğu bilinmektedir. Ancak adresimiz eskiden olduğu gibi şimdi de tamamen ücretsiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Üstelik artık Okeyy Net bedava okey sistemlerimiz mobil şekilde de kullanılabilmektedir. Böylece oyun kalitemizi geliştirmemize karşın üyelik sistemlerinde bir değişim yapmadığımızı kanıtlamış oluyoruz. Sitemiz içerisinde yer alan misafir giriş sistemimiz ile parasız okey oynamayı ilk önce deneyimleyip sonrasında adresimize üye olmanız da mümkündür. Üyelikleriniz birkaç bilgi paylaşımı neticesinde kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Eğlencesine Okey

Okey oynamak konusunda üyelerimizin kafalarında soru işaretleri bulunabilmektedir. Özellikle işin dini tarafında pek çok üyemiz bu oyunun kumar olup olmadığını sorgulamaktadır. Ancak Okeyy net canlı okey sistemlerimiz eğlencesine oyun hizmeti vermektedir. Oyunlar sırasında maddi kazanımlarınız olmadığı için bu düşünce oldukça yanlıştır. Kullanıcılarımız odalarımızda hem keyifli zaman geçirmek hem oyun oynamak hem de yeni insanlarla tanışmak için varlık göstermektedir. Siz de bahsettiğimiz avantajlarımızdan üyelikleriniz sonrasında yarar sağlayabilirsiniz. Üstelik adresimize üye olan kullanıcılarımız için radyo yayınlarımız da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra üyelerimiz sohbetleri esnasında diğer üyelerimize ikramlar gönderebilmektedir. Sanal ikramlarımız arasında şimdilik; çay, ayran, kahve, meyve suyu, şarap ya da rakı gibi alternatiflerimiz yer almaktadır.
Okey kültürü ülkemizde uzun zamandan bu yana bulunmaktadır. Ancak oyunlar genellikle kadınların tercih etmediği mekânlarda oynanmaktadır. Bunun yanı sıra mekânların hizmet süreleri olduğu için erkekler de istedikleri anlarda oyun erişimi sağlayamamaktadır. Bu gibi sorunları olan bireyler Okeyy Net genel salonumuzda 7/24 okey erişimi sağlayabilmektedir.

Kullanıcılarımız için site tasarımımıza dikkat etmemiz sayesinde her yaş grubundan üye edinimini sağlayabiliyoruz. Kolay kullanım özelliklerimizin yanı sıra adresimizde nezih bir ortamımız da bulunmaktadır. Okeyy gibi yerel salonlarımızda böylelikle sohbetlerden rahatsız olunması ya da sohbetlerin istenmeyen şekillerde yapılması mümkün değildir. Böyle durumlara yönetici arkadaşlarımız anında müdahale etmektedir.

Okeyy Net  Oyunları

Okeyy Net  oyunları klasik, diğer bir tabirle düz okey ile başlamaktadır. Sitemiz içerisinde ilk kez okey oynayan kullanıcılarımızın büyük bir bölümü de oyunlarına bu tür ile merhaba demektedir. Oyunlarımız esnasında diğer üyelerimiz ile konuşan acemi okey oyuncuları, kısa sürede oyunun kurallarına hâkim olabilmektedir. Üstelik okeyy net online okey canlı okey odalarımız yerel olanlardan biridir. Böylece kullanıcılar hemşerileri ile oyun katılımı sağlayabilmektedir. Üyelerimizin yerel odalarda sohbet etmek konusunda daha rahat davranması, bu tip odalarda oyun öğrenimlerinin daha kolay şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde davranarak düz okeyin haricinde çanak ya da 101 okey gibi oyun türlerinin sistemlerini öğrenmeniz de kısa süre içinde sağlanabilmektedir.

Okeyy Net Sınırsız Okey
Okey oyunları için sitemiz içerisinde sağladığımız en iyi fırsatlardan biri de sınırlarımızın olmamasıdır. Oyun katılımları için sizin müsait olduğunuz herhangi bir saat içeresinde sitemize giriş yapmanız yeterlidir. Her an masa edinimi sağlayabileceğiniz adresimizde farklı oyuncular da aktif olmaktadır. Böylece Okeyy.Net okey oynamak saat sınırlamalarına uymayı zorunluluktan çıkarmaktadır. Oyunlarınız sırasında yeni arkadaşlar edinerek sosyal çevre bakımından da kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Muhabbetlerinizin daha eğlenceli olabilmesi için sohbet menümüzde ikramlarımız bulunmaktadır. Okey puanlarınız ile hem rakiplerinize hem de yeni arkadaşlarınıza bu alandan ikramlar gönderebilirsiniz. Sitemiz tamamen eğlence amaçlı kurulmuştur. Bu neden yüzünden canlı okey oyunlarımız da diğer ekstra hizmetlerimiz de tamamen ücretsiz şekilde sunulmaktadır.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. lepsz

    16 Şubat 2024 at 00:39

    Taşların Takibi: Oynanan taşları takip ederek hangi taşların çıktığını ve hangilerinin elinizde olduğunu bilmek önemlidir. Okey Taşı: Okey taşı çok yönlü kullanılabilir ve oyunun gidişatını değiştirebilir. Bu taşı akıllıca kullanın.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.