Rüyada yağmurda ıslanmak ne anlama gelir

admin          Rüya Tabirleri     Rüyada yağmurda ıslanmak ne anlama gelir     3233 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Rüyada yağmurda ıslanmak ne anlama gelir. Rüyada yağmur görmüşseniz ve diğer detayları hatırlamıyorsanız eğer bu hayatınızda olacak olumlu olayları işaret ediyor olabilir. Rüyadaki kişinin yağmur görmesi kısmet ve bolluğu delalet etmekle beraber kişinin duygusal boşluktan pozitif bir şekilde çıkması olarak da yorumlanır. İleri gelecekte önemli, başarılı bir proje yapmak gibi fırsatlarınız olacak ve kendinize güvendiğiniz takdirde başarıya çıkan basamakları teker teker çıkacaksınız. Bunun için kendinize inanmayı unutmamalısınız.

Takdirinize dayanırız ki rüyada yağmur görmek her zaman olumlu sonuçlanmayabilir. Karmaşık bir sembol olan yağmur, talihsizliği ve yaşayacağınız duygusal durumları belirtiyor olabilir. Bazı durumlarda doğurganlığı da sembolize etmektedir.

Dini açıdan rüyada görülen yağmur bolluğa, berekete ve huzura delalet eder. Çiftçiler için rüyada yağmur yağması, onlar için erişecekleri bolluğa ve ucuzluğa işaret etmektedir. Rüyada görülen yağmurun etrafa zarar vermediği takdirde rızka ve hayra işaret edebilmekle beraber kişinin kendisinden korkulan şeyin hayatta oluşuna da işaret eder. Bazen rüyada görülen yağmur misafirin yolculuğuna devam edememesi anlamına da gelmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) şöyle buyurmuştur. Rüyada yağmur görmek, on şekilde tabir edilir: rahmet, bereket, hastalık, bela, fısk, fitne, iman, küfür, yalan, kuraklık…

Rüyalarınızda özel detaylara dikkat etmelisiniz ki rüyanızın gerçek anlamını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ve rahat bir nefes almanıza katkıda bulunacaktır.

ruyada yagmur gormek ne anlama gelir neye isarettir ruyada yagmur yagdigini gormek manasi nedir

ruyada-yagmur-gormek-ne-anlama-gelir-neye-isarettir-ruyada-yagmur-yagdigini-gormek-manasi-nedir

RÜYADA YAĞMUR ALTINDA ISLANMAK

Rüyada yağmur altında ıslanmak; sığınacak bir çatı altı bulunamaması takdirinde üzüntü ve kedere delalet etmektedir. Sığınacak bir çatı olması halinde yağmurda ıslanıyorsanız eğer rüyanız hayırlı ve güzel konuları vesile eder. Rüya içerisinde sırılsıklam olduğunu gören bir kişi şansı ve talihi yüksek bir yıl geçirecek anlamına da gelmektedir. İş hayatınızda devam eden kısmetsizliğin biteceğini de delalet eder. Yaşanan para sıkıntılarının son bulacağını, evine bereket ve rahmet getireceğini işaret eder. Ailede veya kendinizde görülen bir hastalığın son bulmasını, hayatınızın yolunda gideceğini ve birçok olumlu olayın gerçekleşeceğini bildirir.

Dini açıdan rüyada yağmur altında ıslandığını görmek ise Cenab-ı Hakk’ın (C.C.) rızası ve rahmetini kazandığını işaret etmektedir. Ettiğiniz duaların gerçekleşmesi anlamına da gelmektedir. Rüyanızda ıslandığınızı görmek günahlardan kaçındığınızı da işaret eder. Bu rüya her manada bolluk ve berekete, mutluluk ve huzura işaret etmektedir. Bu rüya rahmet yağmurlarında ıslanıp dini manada gelişmenin habercisi de olabilmektedir.

RÜYADA YAĞAN SAĞANAK YAĞMUR GÖRMEK

Rüyada yağan sağanak yağmur görmek iki şekilde ifade edilir. Sağanak yağmur hiçbir alana ve mala zarar vermiyorsa eğer hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Sağlıksız bir durumunuz varsa eğer sağlığınıza tekrar kavuşmanıza, sağlıklı bir bireyseniz eğer ileride daha çok sağlıklı olacağınıza delalet eder. Sağanak yağmur belli bir alana yağıyor ve zarar veriyorsa bu kişinin zarar göreceğini, zarar edeceğini veya bereketsiz bir yıl geçireceğini işaret eder.

 

Dilerseniz bu yazımızdan da Rüyada Ateşlenmek Ne Anlama Gelir ? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. delta 8

    2 Temmuz 2021 at 09:10

    merhaba. birçok site buraya bağlanmış. okey oynamak istiyoruz yine sizdeyiz. tebrikler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.