Facebook Okey Oyna

admin          Okey Oyna     Facebook Okey Oyna     2810 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Her seviyeye uygun facebook okey oyna adresi Okeydeyim. Siz de bulunduğunuz yerden facebook okey oyna turnuvasına katılabilir, okey yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. Okeydeyim’de oyun oynamak için illa profesyonel bir facebook okey oyunu oyuncusu olma zorunluluğunuzu bulunmuyor. Her seviyeden oyuncular facebook okey sisteminde yer alıyor. İlk defa oyun oynamak isteyen kişiler de, senelerdir okeyi facebookla oynayanlar da dişlerine göre rakipleri Okeydeyim sisteminde bulabiliyorlar. Facebook Okey oynarken karşınızdaki insan seviyenize uygun olduğunda çok daha keyifli oyunları garantilemiş olursunuz. Face okey sisteminde yer alan çok sayıda oyuncuların her biri farklı seviyelerden gelmektedir. Her seviyeden oyuncuyla facebook okey oynamak için Okeydeyim tercih edilebilir.

Facebook Okey Oyunu

Hem facebook okey oyunu hem de fiziksel okey oynamak beyin sağlığının gelişmesine katkı sağlıyor. Yani okeyi facebook ile oynadığınız zaman yalnızca keyifli vakit geçirmiyorsunuz, aynı zamanda beyin sağlığını için iyi bir şey yapıyorsunuz. Okeyi facebookla oynamanın beyin sağlığına iyi gelmesindeki neden, facebook okey oyunları sırasında beynin yeni bağlantılar kurmasından kaynaklanmaktadır. Bilimsel çalışmaların defalarca ortaya koyduğu bu gerçek size şaşırtıcı gelebilir, ancak gerçek! Haydi beyninizi geliştirmek için siz de facebook okey oynamaya başlayın.

facebook okey oyna

facebook okey oyna

Daha önce facebook okey oynarken zorlanmış olabilirsiniz. Okeyi facebookla oynama deneyimizin kolay, hızlı, akıcı ve keyifli olması için mutlaka buna uygun tasarım yapılması gerekir. Sistem tasarımı her yaştan, cinsiyetten, meslekten insanın kolayca anlaşılması için yapılmıştır. Daha önce face üzerinden okey oynamayan kişilere özel olarak, okey ipuçları verilmektedir. Facebook okey sitesi , okey oyuncuları için bütün detaylarına kadar düşünülmüştür. Kullanıcı dostu sistem ara yüzü hem beğeni toplamakta hem de aynı anda pratiklik sunmaktadır. Siz de  okey oynarken zorlanmamak için facebook okeyi tercih edin. Üstelik artık mobilden facebook  okey oynamak için doğrudan mobil uygulamayı tercih edebilirsiniz. Mobil uygulama, daha da hızlı ve daha da kolay bir okey deneyimi sunmanın gururu içinde! Mobil uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor

Facebook Okey

Okeyi facebook ile oynarken diğer insanlarla chat yapabilirsiniz. Okeydeyim üyeleri, yalnızca facebook okey oynadıkları kişiler ile değil, okey sitelerinde bulunan diğer kişiler ile bile sohbet edebilirler. Sosyalleşmenin giderek zorlaştığı günümüz dünyasında Okeydeyim sayesinde facebook üzerinden okey oynayarak bile sosyalleşmek mümkün hale geliyor. Bununla birlikte sohbet özelliğini kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Eğer diğer üyelere mesaj göndermek ve diğer üyelerden mesaj almak istemiyorsanız bu özelliği kapatabilirsiniz. Özellik dilediğiniz zaman yeniden aktif hale getirilebilir. Facebooklu okey ile nasıl okey oynayacağınıza siz karar veriyorsunuz.

Facebooklu Okey Siteleri

Artık ödüllü okey turnuvasına katılmak, okey keyfi yapmak için zaman sınırı yok! Ne zaman nereden isterseniz o zaman ve oradan facebooklu okey siteleri ile bu oyunu oynayabilirsiniz. Gecenin 1’inde klasik okey mi oynamak istediniz? Hiç sorun değil! Facebook okey sitelerinin kalabalık sistemine girerek anında faceten okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeydeyim size saat sınırlaması getirmiyor. Yer sınırlaması da yok. İster okulda, ister işte, ister piknikte, ister evde dinlenirken, ister yolda işe yetişirken her anda facebook okey sitesi yanınızdadır! Okeydeyim yanınızda olduğu sürece, mekan ve zaman ne olursa olsun kendi eğlencenizi yanınızda taşırsınız. Sıkıcı ortamlarda, eğlenmek istediğinizde ve kafa dağıtmaya ihtiyacınız olduğunda facebook okey  sistemine giriş yapın ve oynamaya başlayın.

Facebookla Okeye Giriş

Bulunduğunuz yerden kolayca facebook okey oynamak için karmaşık üye olma prosedürlerini tamamlamanız gerekmiyor. Facebookla okeye giriş kullanıcılarına zamandan kazanacakları kolay bir üyelik sistemi getiriyor. Üye olmak isteyen kişilerin ad, soyad ve e mail adres gibi en temel bilgilerini girmeleri yeterli oluyor. Merak etmeyin, gizliliğe büyük önem veren facebook okeye giriş bu bilgileri kesinlikle 3. Kişiler ile paylaşmıyor. Üyeler üyeliklerini tamamlar tamamlamaz facebook hesabınızla okey oyunu oynamaya başlayabiliyor. Bütün üyelik işlemleri için yaklaşık bir iki dakika ayırmak yeterli oluyor.

facebook okey oyunu

facebook okey oyunu

Facebook Okey Salonları

İster facebooklu okey oynamak ister facebook okey tarzı stillerde okey oynamak isteyin, önemli olan karşınızda sizin seviyenize uygun oyuncuların bulunmasıdır. Facebook okey salonları  senelerden beri bulunduğu sektörde bir numara olmayı başarmıştır. Bu nedenle kalabalık bir üye kadrosuna sahiptir. Siz de facebook okey salonlarına üye olmak isterseniz üyeliğinizi çok kolay oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturmadan da  okey oynamayı tercih edebilirsiniz. Ancak zaten üyelik oluşturmak çok kolay. Yalnızca bir iki dakikanızı ayırarak facebook okey salonları ile bu oyunu oynayabilirsiniz.

Üyelik oluşturarak facebook üzerinden okey oynamak için ad, soyad ve e mail adres bilgilerinizi girmeniz yeterli oluyor. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyulmuyor.

Facebook Mobil Okey

Okeydeyim’de facebook mobil okey oynadığınız zaman oyunun hızı karşısında şaşıp kalacaksınız. Daha hızlı mobilden facebook okey deneyimini yaşamak isteyen kişiler mutlaka mobil uygulamayı telefon ve bilgisayarlarına indirsinler. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde kişiler hiç sıkılmadan, hızlı ve pratik bir şekilde facebook mobil okey oynayabiliyorlar. Facebook okey siteleri kullanıcılarına her alanda kolaylık sağlamaya devam ediyor. Artık okeyi facebook mobil okey salonları üzerinden oynadığınız zaman masadaki oyuncularla ve sitede aktif olan diğer üyelerle sohbet keyfi yapabileceksiniz. Okeydeyim, facebook okeye yeni bir katman daha getirdi: sosyallik! Sosyalleşmek her geçen gün daha da zor bir hale geliyor. Yeterli vakit bulamıyor, sosyal ihtiyaçlarımızı kolayca gideremiyoruz. İşte bu yüzden facebook okey salonları sohbet etme sistemini kullanabilirsiniz. Sistem üzerinden üye olmadan facecook okey oynayan kişiler bile anonim olarak sohbetlere katılabiliyorlar. Sohbetler iki kişi arasında yapılabileceği gibi, daha fazla kişi arasında da yapılabiliyor. Kiminle konuşacağınızı siz kendiniz belirliyorsunuz. Konuşmak istemediğiniz, mesaj almak istemediğiniz üyeleri engelleyebiliyorsunuz. Bu özelliğin kendisini de isteğe bağlı kapatabiliyorsunuz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. Anonim

  22 Ekim 2021 at 16:08

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. effettalo

  15 Kasım 2022 at 02:28

  facebook hesabımla rahatca oyuna girdim. yaklasık 3 aydır burdayım

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.