Okey Siteleri

admin          Okey Siteleri     Okey Siteleri     2471 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Hizmet veren tüm okey sitelerinde mutlaka kişilerin üyelik açması gerekir. Genellikle üyelik açılmadan sayfalar okeye giriş yapmanıza izin vermez. Üyelik için kendi bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Bazı siteler de üyelerin rumuz oluşturması da gerekebilir.

kayıt

kayıt

Bu gibi sayfalar da kullanıcılar arasında sohbete de izin verilir. Ancak rumuz zorunlu değildir. Kişiler kendi bilgilerini girmesi de yeterli olacaktır. Bu nedenle üyelik açtığınız zaman güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet almış da olursunuz.

Siz de bulunduğunuz yerden zorlanmadan ve kaliteli bir ortamda okey oynamak ister misiniz? Okeydeyim ile bu mümkündür. Nerede olduğunuz fark etmeksizin 7 gün 24 saat boyunca okey oynayabilirsiniz. İster işte çalışıyor olun, okula gidin, yolda trafikte sıkışmış olun fark etmiyor. Yer kısıtlaması olmadan okey siteleri ile okey oynayabiliyorsunuz. Okeydeyim sayesinde bu sırada vaktinize renk getirmiş oluyorsunuz. Üstelik okey oynamanın kısıtlı bir zamanı da bulunmuyor. Okeydeyim üyeleri, gecenin ilerleyen saatlerinde ve hatta sabahın köründe bile istedikleri gibi bir rakip bularak oyun oynamaya başlayabiliyorlar. Okeydeyim Türkiye’nin en çok tercih edilen online okey platformlarından bir tanesi olduğu için , üye bulmaktan daha kolay bir şey olmuyor. Üyeler esnek bir şekilde hareket etmenin keyfine varıyorlar.

online okey siteleri

online okey siteleri

Aslında okeyi yeni açılan sitelerde oynamak yalnızca keyifli vakit geçirmek anlamına gelmiyor. Çünkü okey oynamak beynin aynı anda farklı yerlerinin çalışmasını sağlayarak beyinde yeni bağlantıların kurulmasına yardımcı oluyor. Bu durum kişilerin daha zeki olmasını sağlarken aynı zamanda onların beyin hastalıklarından korunmasına yardımcı oluyor. Okeyi yeni açılan sitelerde oynamanın yalnızca keyifli vakit geçirme aktivitesi olmadığı yapılan bilimsel çalışmalarla defalarca ortaya konmuştur. O halde siz de size fayda vermeyen çalışmalardan uzak durun ve yerine yeni açılan okey sitelerinde  kendinizi ve beyninizi geliştirin.

Yeni Açılan Okey Siteleri

Yeni açılan mobil okey siteleri üyeleri, diğer üyelerle istedikleri zaman sohbet edebilirler. İnsanlar günümüzde sosyalleşmek için kendilerine yeterli vakti ne yazık ki ayıramıyorlar. Oysa yeni açılan okey sitelerinde üzerinden mobil okey oyunu oynandığı zaman kişilerin 7 gün 24 saat boyunca istedikleri insanlarla sohbet etme lüksü vardır. Sohbet etme özelliği bütün üyeler tarafından kullanılmak zorunda değildir. İsteyen üyeler sohbet etme özelliğini kullanmadan kapatabilirler. Bir kere kapanan özellik yeniden aktif hale getirilebilir. Özellik aktif halde değilken üye karşı taraftan mesaj alamaz ve karşı tarafa mesaj gönderemez.

Yeni okey siteleri ile hangi saatte olsa o saatte uygun üyeler bulabileceksiniz. İsterseniz gecenin bir vakti isterseniz de sabahın erken saatlerinde okeyi mobilden yeni sitelerde  oynamak için Okeydeyim’de online olabilirsiniz. Okeydeyim Türkiye’nin en geniş platformlarından bir tanesi olduğu için üye bulmak konusunda sorun yaşamayacaksınız. Yeni açılan mobil okey sitelerinde oynamak dendiğinde akla ilk gelen firma Okeydeyim sayesinde gönlünüzde okeyi mobilden yeni sitelerde oynamanın keyfini tamamen ücretsiz şekilde çıkarın! Okey oynamanın zamanı olmaz. Mobil olarak yeni okey siteleri bunun için 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunar.

Yeni Okey Oyunu Sitesi

Bu oyunu yeni okey oyunu sitesi ile oynamak için kendinizi geliştirmek zorunda olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Okey oyununu yeni sitelerde oynamak için yeterli yeteneğe sahip olmadığınızdan mı korkuyorsunuz? Merak etmeyin. Yeni okey oyunu sitesinde oynamak için için usta bir oyuncu falan olmanız gerekmiyor. Deneyimsiz bir okey oyuncusu bile olsanız yeni okey oyunu sitesinde oynayabilirsiniz. Çünkü Okeydeyim her seviyeden oyuncuyu kucaklamaktadır. Her seviyeden oyuncu ortak noktada yeni okey oyunu sitesi ile buluşuyor. Okeydeyim’de hem oldukça profesyonel oyuncular hem de okey dünyasına yeni giren acemi oyuncular bulunuyor. Yeni açılan mobil okey siteleri ya da diğer okey sitelerinde bulamayacağınız kadar çok insan ve seviye çeşitliliğini tek bir adreste bulmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Okeydeyim her seviyeden insana kapılarını gururla açıyor!

Yeni Okey Siteleri

Üye olarak okeyi yeni sitelerde oynamak isterseniz bunun için yalnızca bir iki dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Sizden istenilen bilgileri girin. Bu bilgiler arasında ad, soyad, e mail adresi yer alır. Girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Adresinize gönderilen linke tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirir getirmez yeni okey sitelerinde okey oynamaya başlayabilirsiniz. Yeni okey sitelerine girdiğiniz zaman dilerseniz mobil uygulama sekmesine tıklayarak mobil uygulamayı da telefonunuza indirebilirsiniz. Mobil uygulama ile okeyi yeni sitelerde oynama keyfini daha hızlı yaşarsınız. Hız sevenler, ekran donmadan, yavaşlamadan okeyi yeni açılan sitelerde oynamak istiyorum diyenler Okeydeyim ile istediklerini bulabilirler. Üstelik bunların tümü Okeydeyim’de tamamen bedavadır. Sunulan hizmetin kaliteli oluşu sayesinde Okeydeyim üye sayısı kısa süre içinde hızlı bir ivmeyle ilerlemiştir. Üye sayısının artışı yeni okey siteleri hizmet kalitesini asla düşürmemiş, aksine kalitenin daha da artmasına neden olmuştur.

yeni açılan mobil okey siteleri

yeni açılan mobil okey siteleri

Eğer okey oynamak istiyorsanız bunu en kaliteli şekilde yeni okey siteleri ile yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve avantajlı en yeni okey sitesi olan Okeydeyim ile okey keyfi yapmak hiç bu kadar güzel olmamıştı! Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet, keyifli okey oyuncuları ve her seviyeden okey oyuncuları sizleri bekliyor olacak. Yeni okey siteleri ile okey oynamak isteyen bir kişinin her türlü ihtiyacını karşılaması için özel olarak tasarlanmış bir sitedir. Okey oynamak deyince ilk akla gelen yeni okey sitesi , okey sırasında insanlara çok sayıda avantajlı özellikler sunması ile biliniyor. Okeyi yeni sitelerde oynarken kişiler başarı listesinde yerini alabiliyor, sohbet edebiliyor ve her yaştan kullanıcı zorlanmadan okeyi yeni açılmış sitelerde oynamanın keyfini çıkarabiliyor. Üstelik avantajlı özelliklerden faydalanarak okey oynamak isteyen kişilerin herhangi bir ücret ödemelerine de gerek yok. Bütün özelliklerden ücretsiz faydalanmak mümkündür. Daha da iyisi Okeydeyim üyeleri profil kısmından diledikleri özelliği aktif halde bırakarak diledikleri özellikleri kapatabiliyorlar. Yeni mobil okey siteleri ile okey oyuncuları patrondur!

Yeni Okey Oyunları

Telefondan okey oynamanın daha pratik bir yolunu mu arıyorsunuz? Okey oynamak için web tarayıcısını açmaktan bıktınız mı? Okey oynarken sayfa donuyor mu? Yavaşlık nedeni ile okey oynayamıyor musunuz? Merak etmeyin. Yeni okey oyunları  ile asla böyle problemler ile karşılaşmayacaksınız. Okeydeyim, yeni okey oyunları oynama deneyiminizi daha pratik bir hale getirmek için çalışıyor. Çalışmalar sonucunda ortaya yeni okey oyunları mobil uygulaması çıktı. Bu uygulama Android ile çalışan akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirildikten sonra kullanılmaya başlanabiliyor. Şu an IOS işletimcisi ile çalışan telefonlar için mobil uygulama bulunmasa da, uzman ekip bunu da mümkün kılmak için çalışmalarına devam ediyor. Haydi, siz de okeyin yeni oyunları mobil uygulamasını indirin, siz de okey oynarken beklemek zorunda kalmayın. Hızlı ve pratik okey deneyimi sizleri yeni açılmış mobilden okey sitelerinde bekliyor!

Yeni Okey Oyuncuları

Daha önce klasik okey oynamadığınız için yeni okey sitesine girmek istemiyor musunuz? Diğerlerinin seviyesinin daha yüksek olduğu için oyun oynarken başarılı olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Okey oynamayı tam olarak bilmiyor musunuz? Merak etmeyin. Herkesin dört dörtlük okey bilmesi gerekmiyor. Yeni okey oyuncuları farklı seviyeden insanları kucaklıyor. İnsanlar profesyonel bir okey oyuncusu olsa da, deneyimsiz bir okey oyuncusu olsa da, yeni okey oyuncuları ile oyun oynayabiliyor. Eğer profesyonel bir okey oyuncusu iseniz, tam da size uygun rakipler bulabilirsiniz. Bulduğunuz rakipler ile keyifli oyunlar oynamanız mümkündür. İsterseniz sitenin kendiliğinden rastgele eşleşme özelliğini kullanarak seviyesini bilmediğiniz oyuncular ile de oynayabilirsiniz. Eğer özel olarak oynamak istediğiniz bir yeni okey oyuncusu görürseniz bu rakiplere istek gönderebilirsiniz.

Okey oynarken sohbet etmeyi kim istemez ki? Bir yandan sohbet ederek diğer yandan yeni okey sitelerinde keyif yapmayı kim istemez ki? İnsanların sosyalleşmesi her geçen gün biraz daha zor olmaktadır. İnsanlar zamanlarının büyük bir çoğunluğunu işte geçirmekte kalan vakitte de dinlenmekle kendilerine gelmektedirler. Bu durum insanların sosyalleşmek için interneti kullanmasına zemin hazırlamıştır. İnternet sayesinde yeni insanlar ile tanışmak ve konuşmak mümkün hale gelmiştir. Öyle ki artık yeni açılan okey siteleri bile yeni insanlar ile tanışabiliyorsunuz. Bu özellikten faydalanmak zorunda değilsiniz. Dileyen üyeler istedikleri zaman sohbet etme özelliğini kapatabilirler. Bu şekilde diğer insanlara mesaj göndermemiş ve diğer insanlardan mesaj almamış olursunuz. Dilediğiniz zaman sohbet etme özelliğini açarak sohbet keyfi yapmaya başlayabilirsiniz. Mobil olarak yeni açılmış okey siteleri ile patron sizsiniz. Siz ne isterseniz o olur ve kimse sizi rahatsız edemez!

İkili Okey siteleri

Yalnızca okey oynamakla sınırlandırılmadınız. Mobil ikili okey siteleri bir okeyi ikili olarak oynamak çok daha fazlasını sunuyor. Çünkü insanlar mobil olarak ikili okey oyunu siteleri ile yalnızca okeyi ikili oynamakla sınırlı kalmıyorlar.

Mobil ikili okey sitesi bu işi de sizin için kolaylaştırmak istiyor. Hem okey oynuyor hem de bir yandan sosyalleşiyorsunuz. Üstelik herhangi bir yere gitmenize gerek yok. Bulunduğunuz yerden kolayca ve güvenli şekilde sosyalleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışmak, sohbet etmek ve aynı anda okeyi ikili oynamak için doğru adres mobil olan okeyin ikili siteleri.

Evde Okey Siteleri

Birçok insan, konfor alanından uzaklaşmak istemez. Bu tarz insanların isteklerine hitap eden evde okey siteleri ile , evinizin konforundan uzaklaşmadan en sevdiğiniz oyunu oynamanıza imkân sağlamaktadır. Sosyalleşme şansınız olduğu bu oyun çeşidinde siz de çayınızı içip sanal ortamda arkadaşlarınızla konuşabilecek ve boş vaktinizi eğlenerek geçirebileceksiniz.

evden okey siteleri

evde okey siteleri

Kişilerin kendi bilincinde google ya da diğer arama motorları aracılığı ile evde okey sitesine giriş yapabilirler. Evde okey sitelerinde birbirinden farklı insanlar ile okey kapışmaları yapabilirsiniz.

Evde Okey Sitesi

106 taş ile oynanan ve 4 farklı rengin bulunduğu evde okey sitesi ile oynandığı zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Taşların dağıtılmasıyla birlikte taşlarınızı uygun bir şekilde dizip stratejinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Amaç, ıstakanızdaki taşları uygun şekilde dizip eli ilk olarak bitirmek. Siz de rakiplerinizle güzel bir oyun oynayın! Bir yandan oyun oynayıp bir yandan da kurduğunuz arkadaşlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik edindiğiniz arkadaşlarınızla oyun dışında da konuşabilir, bu şekilde sosyalleşebilirsiniz. Bu fırsatların hepsi evde okey sitesi ile sizlere verilmiş bulunmaktadır.

Bedava Sohbetli Okey Siteleri

Okeydeyim, Facebook ve diğer sosyal medya araçlarına gerek kalmadan bedava bir şekilde kayıt olma seçeneği sunmaktadır. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra insanlarla sohbet edebilme şansına sahip olmaktasınız. Misafir olarak giriş yap seçeneği ile rastgele kullanıcı adı belirlenerek oyunlara katılabilirsiniz. Bedava sohbetli okey sitelerinde tanışıp, sohbet edip arkadaşlıklarını ilerleten bir sürü kullanıcımız bulunmaktadır.

Üyelik kısmı ise sizi uğraştırmadan ekstra hiçbir doğrulama prosedürü içermeden sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Bedava kayıt olma şansına sahip olduğunuz üye formunu doldururken sizden oyun içerisinde kullanacağınız kullanıcı adınız ve elektronik posta adresiniz istenmektedir. İstenilen bilgileri girdikten sonra “Üyelik Sözleşmesi” formunu okuyarak; kabul etmeniz durumunda oyunumuza bağlanarak gerçek zamanlı aynı zamanda rekabetçi ve her hafta etkinliklerle dolu ödüllü okey platformuna adım atmış olacaksınız.

Facebooksuz Okey Siteleri

Okeydeyim keyfi yapmak için ilk olarak üye olmanız gerekir. Üyelik işlemlerini halletmek için ise sadece bir iki dakika ayırmanız yeterli olur. Üyelik işlemlerine başlamak için kişisel bilgilerin girilmesi yeterlidir. Kişisel bilgiler girildikten sonra e mail adresi paylaşılır ve bu adrese gelen kod facebooksuz okey siteleri sistemine girilir. Kodu görebilmeniz için mutlaka aktif olarak kullandığınız e mail adresini paylaşmanız gerekiyor. Sisteme girdiğiniz bilgilerin her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Facebooksuz okey siteleri kesinlikle bilgilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmamaktadır. Kişisel verilerin gizlilik politikası facebooksuz okey için önemli noktalar arasında yer alır.

Sanal sohbetli Okey Siteleri

Bilgisayara karşı okey oynamaktan sıkıldınız mı? Merak etmeyin. Sanal sohbetli okey sitelerinde tam da size uygun seviyede yer alan bir kişi ile sohbetli okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak için gerçek rakipleri tercih edin. Bilgisayar ile oynamaya son verebilirsiniz. Seviyenizin ne olduğu da fark etmiyor. Çünkü her seviyeden insan Okeydeyim’de bulunuyor. Sohbetli Okey Sitesi hem ustalar hem de deneyimsiz oyuncular kendilerine uygun bir rakip oyuncu seçebiliyorlar. Seçimi oyuncular kendi isteklerine göre yapabilirler ya da otomatik olarak kendilerine rakip getirilmesini isteyebilirler.

Kadınlarla Sohbetli Okey Siteleri

Daha önceden çok fazla okey oynamadınız mı? Acemi misiniz? Merak etmeyin. Kadınlarla sohbetli okey sitelerine gelip okey oynamak için mutlaka usta olmanız gerekmiyor. Hem ustalar hem de deneyimsiz olan oyuncular sohbetli okey oynamak için Okeydeyim’e gelebiliyorlar. Okeyde deneyimsiz olan oyuncular genellikle eşleşmek için kendi seviyeleri ile uygun deneyimsiz oyuncuları tercih ediyorlar. Kendi seviyenize uygun bir rakiple oyun oynayarak oyundan keyif alabilirsiniz. Okey oynamak için usta olmak zorunda değilsiniz!

Sohbetli renkli okeyden biraz farklı olan ve çanaklı okeye nazaran daha az puan kazandıran, çanaksız sohbetli okey biraz acemi kişilerin tercih ettiği oyundur. Her türlü oyun çeşidinin , diğer kişiler tarafından tercih edilmesi, sitedeki mobilden sohbetli okey oyununun ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Eğer sohbetli sohbetli okey oynamak isterseniz ve çok fazla şansınıza güvenirseniz, bu oyun tam sizin istediğiniz özellikte bir oyundur. İstediğiniz rakamları sohbetli chatli okey oynayarak elde edebilirsiniz.

Cep Telefonundan Okey Siteleri

Kahvehane oyunu olan okey oyunu, artık cep telefonundan okey siteleri üzerinden canlı veya sanal olarak oynanıyor. Mobil cihazlarınızdan ister sanal, isterseniz de canlı olarak çok sayıda cep telefonundan okey siteleri ile bütün okey çeşitlerini oynayabilirsiniz. Çevre edinme hayallerinizi cep telefonlarınızdan okey sitelerine girip , okey oynayarak gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Üyelerine seviyeli bir okey oynatan cep telefonundan okey sitesi, kendilerinin siteden mutlu olarak ayrılmasını sağlamış oluyor.

Cepten Canlı Okey Siteleri

İnsanlar cepte okey oynamak istedikleri zaman tercihlerini cepten canlı okey sitelerinden yana kullanıyorlar. Cep telefonundan okey denildiğinde akla gelen marka Okeydeyim, üyelerine olabilecek en üst kalitede hizmet sunuyor. Okey oynamak cepten canlı okey siteleri sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster ev hanımı olun, ister öğrenci, ister genç ister yaşlı Okeydeyim sayesinde rahat ve pratik bir şekilde cepte okey oynayabileceksiniz. Okey oynamak için yapmanız gereken tek şey üyelik işlemlerini tamamlamaktır. Bu işleri bir iki dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Sizde yalnızca bazı kişisel bilgiler istenir. Bu bilgileri girdikten sonra üyeliğinizi aktif hale getirerek telefonunuzdan okey oynamaya başlarsınız. Üye olduğunuz sırada girdiğiniz bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Kişisel bilgilerinizin cepten canlı okey siteleri ile her zaman güvende olduğundan emin olun.

Cepten Sanal Okey Sitesi

Sosyal medya üzerinden de takip edebileceğiniz online cepten sanal okey sitesinde 7 gün 24 saat boyunca ülkenin dört bir yanından hatta Türkiye dışındaki diğer ülkelerden de yeni kullanıcıların katılımıyla cepten okey oynayabilirsiniz. Son teknoloji alt yapısına sahip bu platformda cepten sanal okey sitesi hizmeti almak için tek yapmanız gereken  ücretsiz olarak okeye kayıt olmaktadır. Kullanıcı adı ve şifreniz ile günün dilediğiniz saatinde ve dilediğiniz yerden cepten sanal okey sitesine giriş yaparak siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Renkli Okey Siteleri

Canınız sıkıldığında telefondan okeyi renkli oynarken aynı zamanda diğer insanlarla sohbet edebileceğinizi biliyor muydunuz? Renkli okey siteleri ile ilerseniz bu özelliği aktif olarak kullanabilir, dilerseniz de bu özelliği kullanmadan ayarlar kısmından kapatabilirsiniz. Özelliğin kapanmasıyla birlikte karşı taraftan mesaj almak ve karşı tarafa mesaj atmak mümkün olmaz. Ne var ki sohbet etme özelliği çoğu üye tarafından sevilerek kullanılmaktadır.
Günümüz dünyasında insanlar ne yazık ki sosyalleşmek için yeteri kadar vakit ayıramıyor. Renkli okey sitesi bu soruna bir çözüm getirmek adına siteye tamamen ücretsiz faydalanılabilen sohbet etme özelliğini eklemiştir. Sohbet ederken topluluk kurallarının ihlal edilmemesi ve bütün üyelerin birbirine saygılı olması için gereken bütün önlemler büyük bir titizlikle alınmıştır. Bu sayede renkli okey sitelerinde içiniz rahat edebilir.

Düz Okey Siteleri

İş yerinde vaktiniz bol ve yapacağınız bir şey yok mu? Yada evde oturursunuz ve canınız sıkılıyorsa tam yerindesiniz. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayardan yada mobil telefonunuzdan düz okey siteleri ile okey oynamaya başlayın. Böylelikle vaktin nasıl geçtiğini hiç anlamayacaksınız.

yeni açılan okey siteleri

yeni açılan okey siteleri

Yüzlerce kişi ile düz okey sitelerinde oyun oynamak istiyorsanız tam yerindesiniz. İlk olarak düz okey oyunu sistemimizi tanıtma ile başlayalım. Okey oyuna girdiğinizde kullanıcı kodu, şifre ve mail adresinizi belirliyorsunuz. Daha sonra keyif okey girişinden bilgilerinizi girerek oyuna dahil oluyorsunuz. Okey oyununda dilediğiniz kişilerle lobide yada özelde sohbet edebilirsiniz.

Oyunun daha kullanışlı olması için birkaç kuralımız bulunmaktadır. Lobide veya özelde sohbet etmek için birkaç düz okey oyununu kazanmanız gerekiyor. Puanınız 1090 üzerinde olmak kaydıyla oyun sistemimizi tamamıyla kullanabilirsiniz.

Düz Okey Oyunu Sitesi

İnternetiniz olmadan düz okey oyunu sitesi ile oynamak istiyorsanız biraz beklemeniz gerekir. Yakın zamanda internetiniz olmadan düz okey oyunu sitesini size tanıtacağız. Şimdilik düz okey oyunumuzu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Online düz okey oyunu sitesi olarak bir ilki başardık. Okey oynarken fm radyo dinleyebilirsiniz. Oyunda bulunan DJ radyo sorumlusu arkadaşlarımızdan istek isteyebilirsiniz. Online olarak en popüler oyunlardan birisi olan düz okey oyununu hemen oynayın. Hem mobil uyumlu hemde masaüstü versiyonu ile yüzlerce kişiyi bir araya getiren okeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Sohbetli Okey Siteleri

Siteler için yapılan oyuncu yorumlarına bakıp site tercihi yapılabilir. Sohbetli okey sitelerinde bazen donma yaşanılabiliyor. Sohbetli okey sitelerini seçerken kuralları olan ve güvenlik veren siteler olmalı. Eğer güvenilir ve kuralları olmayan site tercihi yaparsanız oyuncuların sizi rahatsız etme olasılığı ya da güvenlik sorunu yaşamanız mümkündür. Bunun için site seçiminde oyuncuların yaptıkları yorumları okuyarak sohbetli okey sitesi seçimi yapın ayrıca güvenlik sorunu varsa o siteye giriş yapmamanız sizin için en iyisidir. Site olarak değil de uygulama olarak da tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olarak online ve sohbetli okey oynama imkânı sunan uygulamalarda vardır tercihlerimizi yaparken güvenlik olarak hangisi daha iyiyse onu tercih etmeliyiz.

Sohbetli okey siteleri , pandemi dönemiyle birlikte insanlar evlerinde mahsur kalmışken oyun sektörüne adeta hücum etmişlerdir. Türkler, arama motorlarına sohbetli okey oyna anahtar kelimelerini yazarak arkadaşları ile birlikte online (çevrimiçi) oyun oynamaktadırlar. Üstelik hiçbir indirme ya da yükleme gerektirmeden.

yeni açılan mobil okey siteleri

yeni açılan mobil okey siteleri

Eşsiz sosyalleşme özellikleri sayesinde Sohbetli okey siteleri platformunda yeni arkadaşlıklar kurulmuştur. Birçok sohbetli okey sitesi, kullanıcılarının daha çok vakit geçirmesi için sosyalleşme ortamları yaratmaya çalışarak, kullanıcıların birbirleri ile sohbet etmesini sağlamak istemektedir. İnsanların, bol etkileşim içerisinde olduğu oyundan daha çok keyif aldıkları çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kullanıcıların site içerisinde daha uzun süre kalması sağlanarak daha fazla vakit geçirmeleri hedeflenmektedir. Hedef doğrultusunda site içerisinde hareketli sohbet emojileri, müzik, puan sistemi gibi müthiş özellikler yer almaktadır. Üyeler sohbet alımını durdurmak istedikleri taktirde mesaj alımını kapatabilmektedir. Sohbetli okey oyunu sitesi firması olası istenmeyen durumlar için desteğini 7/24 aktif tutmaktadır.

Bilgisayar, mobil ya da herhangi akıllı tabletinizden sisteme giriş yapabileceğiniz sohbetli okey siteleri uygulamasında değerli ödüller sahibi olabilir. Bu ödüller sayesinde de sohbetlerinizde masa arkadaşlarınıza sevinecekleri hediyeler yollayabilirsiniz.

Eski Okey Siteleri: Oyun Tutkunlarının Gözdesi

Online okey oyunları, günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen eğlenceli bir zaman geçirme yöntemi haline gelmiştir. Okey siteleri, bu oyunun tutkunları için bulunmaz bir nimettir. Ancak, her zaman yeni ve popüler okey siteleri çıkmakta ve eski siteler unutulmaya yüz tutmaktadır. Bu yazıda, okey sitelerinin dünyasına bir göz atacak ve eski okey sitelerini inceleyeceğiz.

Yeni ve Trend Oyun Deneyimi

Okey siteleri, günün her saatinde okey oynamak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçenek sunar. Bu siteler, kullanıcıların bir araya gelip gerçek zamanlı olarak okey oynamalarına olanak tanır. İşte okey sitelerinin özelliklerinden bazıları:

 1. Kullanıcı Dostu Arayüz: Okey siteleri, genellikle kullanıcı dostu arayüzleriyle dikkat çeker. Bu sayede yeni başlayanlar ve deneyimli oyuncular kolayca siteyi kullanabilirler.
 2. Farklı Oyun Modları: Okey siteleri, farklı okey oyun modlarını destekler. Klasik Türk okeyinden farklı varyasyonlar sunarlar, böylece herkes kendi tercihine uygun bir oyun bulabilir.
 3. Arkadaşlarınızla Oynama Seçeneği: Okey siteleri, arkadaşlarınızı davet ederek veya online oyuncularla eşleşerek oynama seçenekleri sunar. Bu, sosyal bir deneyim sunar.
 4. Mobil Uyumlu: Okey siteleri genellikle mobil cihazlarla uyumludur, bu da kullanıcıların herhangi bir yerden okey oynamalarına olanak tanır.
 5. Ücretsiz ve Ücretli Seçenekler: Birçoğu ücretsiz okey oynama seçeneği sunar, ancak bazıları ücretli hizmetler de sunar ve ek avantajlar sağlar.

Eski Okey Siteleri İle Geçmişe Yolculuk

Eski okey siteleri, okey oyununun çevrimiçi dünyadaki ilk yıllarını temsil eder. Bu siteler, bazı oyuncular için nostalji değeri taşır ve unutulmaya yüz tutar. İşte eski okey sitelerinin bazıları:

 1. Mynet Okey: Mynet Okey, uzun yıllar boyunca birçok Türk oyuncunun okey oynamak için tercih ettiği bir siteydi. Ancak, zamanla yeni sitelerin yükselmesiyle popülerliği azaldı.
 2. Okey Salonu : Okey Salonu, eski dönemlerde popülerdi. Ancak, günümüzde pek çok oyuncu tarafından terk edildi.
 3. OkeyPlus : OkeyPlus, mobil okey oyunlarının ilk örneklerinden biriydi ve bir dönem oldukça popülerdi. Ancak, yeni okey sitelerinin çıkmasıyla popülerliği azaldı.

Eski okey siteleri, bazı oyuncular için hoş bir geçmişe yolculuk sunar. Ancak, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte yeni ve güncel okey siteleri daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Mobil Okey Siteleri

İnternet üzerinden tüm kullanıcılara yönelik profesyonel kalitede hizmet sunan mobil okey sitelerinde bütün işlemler ve hizmetler tamamen bedava olarak sunulmaktadır. Dolayısıyla mobil okey sitelerinde , gerçek kullanıcılar ile kaliteli bir ücretsiz mobil okey oyunu yaşamak için yapmanız gereken tek şey mobil okey sitesi kullanıcı veri tabanına ücretsiz olarak kayıt olmaktır. Ücretsiz kayıt işlemlerini tamamlayan her yaştan bay ve bayan mobil okey siteleri üyeleri , diledikleri zaman ve diledikleri yerden mobil okey oyna işlemini başlatarak aradıkları profesyonel okey ortamına tek tıkla ve kolaylıkla ulaşmanın tadını çıkarabilmektedir.

Türkiye’nin bir numaralı mobil okey sitesi olma yolunda emin adımlarla macerasına devam eden sitemize üye olarak siz de geniş kitleler arasında yerinizi alabilirsiniz. Web sitemizin şimdiden geniş bir kullanıcı kitlesi bulunduğu için sitemizde gerçek kişiler ile mobil okey oyunu oynamak isteyenlere özel olarak günün her saatinde mobil okey salonları aktif bir şekilde bulunmaktadır. Bu sayede örneğin gecenin ilerleyen saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar bile yüksek aktif kullanıcı sayısı bulunan mobilden okey sitelerinde her dakika mobil okey oynamanın tadını çıkarmak mümkündür.

bedava okey siteleri

bedava okey siteleri

Kesintisiz mobil okey heyecanını Mobil Okey Siteleri ile yaşayın. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, günlük yaşamın stresini mobil okey oyunuyla atmak isteyen internet kullanıcılarının en uğrak noktalarından biri haline gelen okeydeyim canlı mobil okey platformumuzda size de yer var. Herhangi bir üyelik ücreti ödemeden mobil okey sitemizde, sizin gibi tamamen gerçek bay ve bayan kullanıcıları ile anlık olarak mobil olarak okey oynayıp keyifli vakit geçirmek istiyorsanız siz de mobil okey sitemize tek tıkla üye olabilirsiniz.

Kullanıcı memnuniyetini odak noktasına alan popüler okey oyun platformu sitemiz, Türkiye’nin en başarılı ve en çok sevilen mobil okey sitesi olma hedefiyle hizmetlerine başladığı günden bu yana kısa sürede çok sayıda internet kullanıcısına ulaşmayı başarmıştır. Özellikle Türkiye’nin dört bir yanında ve hatta yurt dışındaki ülkelerde de internet üzerinden mobil okey oynamak isteyen bay ve bayan her yaştan kullanıcıyı bir araya getirmesiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden mobil okey sitemizde profesyonel kalitede Mobil Okey Siteleri hizmetleri almak tamamen ücretsizdir

Mobil Okey Oyunu Sitesi

Okey  hizmetinden faydalanmak isteyenlere özel kaliteli hizmet sunulan mobil okey oyunu sitesi ile yeni insanlarla tanışmak çok basittir. Bir yandan mobil okey oyunu sitesi ile oynarken diğer yandan da sizin gibi Türkiye’nin dört bir yanından keyifli vakit geçirmek için siteye giriş yapan diğer internet kullanıcıları ile keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Mobilden okey oyunu sitesinin hizmetinin yanı sıra aynı zamanda kullanıcılar arasında sohbet gerçekleştirme imkanı sunan mobil sitemizde bu sayede yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık ve dostluklar kurmak oldukça basittir.

Mobil Okey Siteleri arasında  neredeyse gelenek haline gelen ve belirli yaşın üzerindeki çocuk ve yetişkinlerin neredeyse herkes tarafından sevilen ve eğlenerek oynanan bir masa oyunu olan okey oyunu internet üzerinden oynamak için birçok yeni mobil site bulunmaktadır. Mobil okey oyununu kısaca şöyledir: Taşlar oynayan kişilere 15’li olacak şekilde dağıtılır. Bir kişide ise fazladan bir taş bulunur ve o kişi ilk oyunu oynar ve taşını atar. Böylelikle taş sayısında bir değişiklik olmaz. Kişi isterse atılan taşı alıp elindeki taşları üçerli veya daha fazla sayılı perler yapabilir. Bu perlerde ise aynı renk olmak koşulu ile sıralı sayılar, farklı renk olmak koşulu ile aynı rakamlar kullanılır. Mobil Okey Sitelerinin en büyük avantajlarından biri de zaman ve mekân sınırlaması olmadan dilediğince okey oyununun tadını çıkarmaktır. Özellikle pandemi döneminde herkes evde vakit geçirirken can sıkıntısı önemli bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.

Gecenin ilerleyen saatlerinden sabahın ilk ışıklarına, öğlen saatlerinden akşama kadar kesintisiz mobil okey oynamak isteyen müdavimlerin bir numaralı adresi haline gelen mobilden okey sitemizde, siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okey oynarken bir yandan da sosyalleşmek isteyenlerin tercih ettiği mobil sitemizde siz de aradığınız kalitede hizmeti tamamen ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Sohbetli Mobil Okey Siteleri

Daha önceden defalarca sohbetli mobil okey siteleri ile oynadınız ancak ne kadar başarılı olduğunuzu bilmiyor musunuz? Kendiniz Türkiye’nin en geniş sohbetli okey sitesinde kıyaslayabilirsiniz. Başarı sıralaması özelliği ile okey oynarken ne kadar başarılı olduğunuzu görmeniz mümkün. Başarılı sıralaması listesi haftalık olarak değişmektedir. O hafta ne kadar sohbetli okey oynadığınıza ve puanınıza bakılarak listeye yerleştirirsiniz. Başarı listesinin tepesinde yer alan oyuncular sürpriz hediye bile kazanabilirler.

Yeni Açılan Mobil Okey Siteleri

Mobil olarak okey oynamak için yeni açılan mobil okey siteleri birçok insan tarafından günümüzde oldukça fazla tercih ediliyor. Ancak birçok kişi tarafından yaşanan önemli sorunlardan birisi olarak donma sorunu gösterilebilir. Bunun yanı sıra yeni açılan mobil okey sitelerinde oyun oynarken kesinti veya oyundan atma gibi problemler de can sıkıcı olabiliyor. Yeni mobil okey sitesi ile yapılan mobil okey oyna işlemlerinde bunlar gibi sorunlar yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tamamen stabil bir şekilde çalışan yeni açılan mobil okey salonu ile hiçbir sorun yaşamadan akıcı bir şekilde mobil okey oynama imkanına sahip olursunuz. Yani kaliteli bir oyun deneyimi elde edeceğiniz kesindir. İnternet bağlantısı olan bir mobil cihazdan yeni mobil okey sitesine bağlanabilir ve hem hızlı hem de kolay bir şekilde okey oynayabilirsiniz.

Mobil okey sitemizin en popüler hizmetleri arasında okey severlere sunduğu sınırsız okey salonları yer almaktadır. Yeni mobil okey sitesi kazandıkça elde ettiğiniz puanlara göre belirlenen sıralamanızla mobil okey oyna girişi yapabileceğiniz bu popüler okey salonlarında 7/24 okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet üzerinden canlı kullanıcılar ile hem sohbet edip hem de birlikte keyifli bir şekilde mobil okey oynama imkanı veren mobilden okey sitesi yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Sitemizin mobil okey genel salon kısmına bağlanıp profil girişi yapmak için hemen ücretsiz olarak üye olmanız yeterlidir.

Yeni Mobil Okey Siteleri

Telefonunuz ile mobil okey oynamanız oldukça avantajlıdır. Bu sayede nerede olursanız olun canınız istediği her an birbirinden farklı insanlar ile yeni mobil okey siteleri ile mobil olarak okey oynayabilirsiniz. Sitemize mobil cihazlarınız ile her zaman erişim sağlayabilirsiniz. Yani isterseniz iş molalarında isterseniz otobüste, trende, takside ve benzeri yerlerde oynamanız mümkündür.

Gece yatmadan önce ya da öğlen yemek arasında fark etmeksizin nerede olursanız olun veya ne zaman olursa olsun yeni mobil okey siteleri ile fırsatınız vardır. Görüldüğü üzere canınız ne zaman isterse o zaman mobil okey oynamanız mümkün oluyor. Okeyden ayrı kalmak istemeyen herkes mobil okey sitelerine girebilir ve mobilden başka insanlar ile eşleşerek okey masaları oluşturabilir veya başkalarının masalarına katılabilir.

Yeni mobil okey sitesi kalitesinde olması, müşteri odaklı hizmetleri ve kolay bir okey oynama deneyimi sunması ile Okeydeyim size aradıklarınızı ve hatta çok daha fazlasını verecek. Okey oynamak,  yeni mobil okey siteleri sayesinde bambaşka bir boyut kazanmıştır. Okeydeyim’in kazandığı bir boyut da sosyalleşmedir. İnsanlar artık ne yazık ki daha sosyal bir insan olmak için yeterli vakit ayıramıyorlar. Bu nedenle de insanlarla tanışmak ve sohbet etmek zorlaşıyor. Oysa Okeydeyim’de tam tersi yeni insanlar ile tanışabilir ve onlarla bol bol sohbet edebilirsiniz. İşin güzel yanı bunu yapmak için bulunduğunuz yerden ayrılmanıza vs. gerek yok. Okeyi yeni açılan mobil sitelerde oynadığınız sırada da sosyalleşmeniz mümkündür. 

Mobilden yeni okey siteleri ve diğer okey sitelerini unutmanızın vakti geldi. Çünkü Okeydeyim, şu ana kadar elde edemediğiniz mükemmel bir okey deneyimini sunmak için var. Yeni okey siteleri sayesinde her yaştan kullanıcının okey oynaması mümkün olur. Okeyi mobilden yeni açılmış sitelerde oynarken  sitenin anlaşılması ve oyunun takip edilmesi kolay olacak şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede kişiler okeyi yeni sitelerde oynarken zorlanmazlar. Özel tasarım ara yüzü sizlere yeni okey sitesi ve diğer okey sitesi tasarımlarını unutturacak. Okey oyunu oynarken muhteşem hızı gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız. Artık okey oynarken takılma, yavaşlık ya da ekran donması gibi problemler olmayacak. Okey oynarken oyununuzun su gibi akmasına hazır mısınız? Haydi, sizde yüz binlerce üye gibi yeni mobil okey sitelerini tercih edin, siz de bambaşka bir okey deneyimini yaşayın.

Canlı Okey Siteleri

Canlı okey siteleri olarak günün her saatinde aktif oyuncular ile canlı okey oynayabilmenizi sağlayan bir platformuz. Çok iyi canlı okey oynamayan bir oyuncu da olsanız, keyifli vakit geçirebilmeniz için aynı seviyede olan oyuncular ile eşleşmenizi sağlıyoruz. Canlı okey sitelerinde kazanmaya teşvik etmek için kazandığınız oyun sayısına göre puan veriyor ve en fazla puan alan oyuncuların listesini açıklıyoruz. Gerçek oyuncularla herhangi bir yere bitmenize ya da bekleyerek zaman kaybetmenize gerek kalmadan bir araya gelmenizi sağlıyoruz. Beynin aynı anda farklı yerlerinin çalışmasını sağlayan okey ile keyifli vakit geçirirken sağlıklı kalabilirsiniz. Okeydeyim olarak nerede olursanız olun sizi Türkiye’nin farklı köşelerinden gerçek kullanıcılar ile online olarak buluşturuyoruz.

Canlı okey siteleri uzun yıllardan boyu insanımızın bir numaralı eğlenceleri arasında yer almaktadır. Canlı okey oynarken günlük yaşamın stresinden uzaklaşmayı başaran ve aynı zamanda kaliteli kişilerle eğlenceli sohbetler ederek yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayan internet kullanıcıları web sitemiz üzerinden sık sık canlı okey siteleri hizmetine yoğun ilgi göstermektedir. Her yaştan bay ve bayanların yer aldığı internet sitemizde günün her dakikasında her seviyeden okey oyuncusu kozlarını paylaşmanın ve rekabet ortamında kazanmaya çalışmanın tadını çıkarabilmektedir.

İnternet üzerinden gerçek kullanıcılarla canlı okey oynamak isteyenler, canlı okey sitelerimize yoğun ilgi göstermektedir. Sitemizin kullanıcı dostu web tasarıma sahip olması her yaştan internet kullanıcılarının kolaylıkla mobil cihazları kullanarak da olsa  sitemizde canlı okey oynamanın tadını çıkarmalarını sağlamaktadır. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda uyumlu olarak çalışan okeydeyim web platformumuza üye olmak da bu uygulamaları indirmek gibi tamamen ücretsizdir. Siz de telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden canlı okey uygulamamızı tek tıkla ücret ödemeden indirip hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Canlı okey oyna siteleri günümüz dünyasında herkesin zaman sıkıntısı olduğunu ve zamanın en değerli şeylerden biri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Okeydeyim’de hızlı bir hizmet sunuyoruz. canlı okey oynamak isteyen üyelerin vakitlerinden tek bir saniye bile çalmıyoruz. İnsanlar Okeydeyim’e üye oldukları andan itibaren, üye oldukları süreç de dahil olmak üzere, hızlı okey oynamanın keyfini çıkarabiliyorlar. Canlı okey oyna sitelerine üye olmak için temel kişisel bilgilerinizi paylaşın. Güncel e mail adresinizi verdiğinizden emin olduktan sonra e mail adresinize gönderilen kodu, Okeydeyim sitesinde ilgili yere girin. Üyeliğinizi tamamlamak işte bu kadar kolaydır. Size aynı hızda canlı okey oynama deneyimini yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.

Canlı okey oyun siteleri hiç bu Kadar keyifli olmamıştı, canlı okey oynamak için insanların vazgeçemediği tercihi Okeydeyim ile şimdiye kadar yaşadığınız en iyi okey deneyimini yaşayacağınızı iddia ediyoruz. Okeydeyim kullanıcıyı merkeze alan okey hizmetini sunar ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutar. Bu sayede Okeydeyim kısa sürede Türkiye’nin en geniş okey oynama platformlarından bir tanesi haline gelmiştir. Bu özelliği ile  Okeydeyim ;  rakiplerine adeta örnek olmuş, onların bile kendilerini geliştirmesi için ilham vermiştir. Okeydeyim ile okey oynayan üyeler her zaman mutludur. Bunu çok çalışkan, öz verili, gerekli araştırmaları ve geliştirmeleri yapan Okeydeyim canlı okey oyun siteleri ekibine borçluyuz.

Canlı Okey Sitesi

Okey oynarken yeni insanlarla bir araya gelip tanışıp kaynaşmak da okeyden alınan keyfi kat be kat artırmaktadır. Bu yüzden robotlarla veya bilgisayara karşı oynanan okey oyunlarından keyif alamayan internet kullanıcıları kendileri gibi gerçek kullanıcıların yer aldığı canlı okey sitesi ile okey oyunlarına yoğun ilgi göstermektedir. Her biri gerçek kullanıcılardan oluşan ve samimi chat ortamı bulunan canlı okey sitesinde , siz de gün veya gece boyunca okey oynarken bir yandan sohbet ortamında eğlenceli muhabbetler çevirebilirsiniz.

Diğer internet kullanıcılarının profil resimlerini görüntüleyebilir ve onlarla samimi diyaloglar kurabilirsiniz. Okeydeyim genel salon üzerinden 7/24 canlı okey oynamak için herhangi bir ücret ödemenize veya okey tecrübesine ihtiyacınız yoktur. Sitemizde yeni başlayanlar için de özel olarak ayrılmış okey salonları bulunduğu için her yaştan ve her seviyeden oyuncuya profesyonel hizmet verilmektedir.

Canlı okey sitesi ile oynarken bir yandan da yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, en doğru yerdesiniz. Çünkü canlı okey platformu olarak tüm kayıtlı kullanıcılarına kesintisiz olarak hizmet veren web sitemizde seviyeli sohbetler yapabileceğiniz chat bölümü de bulunmaktadır. Bu sayede beraber okey oynadığınız kişilerle tanışabilir ve samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Canlı Okey Oynama Sitesi

Canlı okey oynama sitesi geniş kullanıcı kitlesi sayesinde Türkiye’nin bir numaralı online okey oynama platformlarından biri haline gelen  okeydeyim sitemize siz de tek tıkla ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Canlı okey oynama sitesi yeni olanlar kadar deneyimli ve profesyonel seviyedeki okeycileri de tek bir çatı altında toplamayı başaran canlı okey sitemizde, siz de 7 gün 24 saat boyunca kendi seviyenize uygun gerçek oyuncular ile birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Koyu sohbetleri ile meşhur olan okey masalarının sanal versiyonunu da gerçeğinden farksız hale getiriyoruz.

Okeydeyim.net olarak aynı masada okey oynadığınız diğer kullanıcılar ile sohbet edebilmenize imkan sağlıyoruz. Canlı okey oyna seçeneğimizden yararlanarak ister diğer oyuncuları işinize yarar taş atabilmeleri için yönlendirebilir, isterseniz de günlük yaşamdan sohbet edebilirsiniz. Beraber canlı okey oynadığınız diğer kullanıcılarla seviyeli bir arkadaşlık da kurabilirsiniz. Sadece vakit öldürmek için başladığınız oyunu sizin için daha renkli hale getirerek zamanın nasıl geçtiğini anlamadan kendinizi saatlerdir okey oynuyorken bulabilirsiniz.

Boş vaktinizi sizi geliştirmeyen aktiviteler ile boşa harcamayın. Bunun yerine kendinizi geliştiren aktiviteler ile meşgul olmanız sizin için daha iyi olacaktır. Mobil canlı okey siteleri ile okey oynayın, hem keyifli vakit geçirin hem de beyninizin gelişmesini sağlayarak sağlığınız için iyi bir şey yapın. Hem de bütün bunları yapmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Okeydeyim üzerinden dul okey oynamak tamamen ücretsizdir. Okey oynamak için cebinizden para çıkardığınız vakitleri unutmanın vakti geldi.

Online Okey siteleri

Online Okey siteleri , popüler masa oyunlarından bir tanesidir. Renkli ve sayılı taşlarla ve taşlarınızı dizmeniz için kullandığınız ıstakalarla oynanan bir oyundur. Daha çok şans oyunudur diyebiliriz. Hafıza ve mantık oyunu olarak da bilinmektedir.

Bu oyun adını , oyunda bulunan  joker taşının diğer ismi olan okeyden almaktadır. Okey oyuncuları, kendisine düşen taşları belli bir düzene ve sete göre dizmelidir. Setlerinde belirli bir sayıya ulaştığında ise okey oyununu kazanmış demektir.

Çok kısa bir süre önce kurulan online okey siteleri, sizlerin oynayabilmesi için çeşitli okey oyunları sunuyor. Sizde bu okey türlerinden dilediğinizi seçerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Online okey siteleri üzerinde oynayacağınız okey oyunları en az bir en fazla ise dört kişi ile birlikte oynayabileceğiniz bir oyundur. Online okey oyununu kazanmanızın püf noktalarından bir tanesi ihtimalleri tahmin etme ve mantık kurallarını baz alarak düşünme üzerinedir. Bazı uygulayabileceğiniz taktikler ile kazanabileceğiniz bir şans oyunudur.

Online Okey Sitesi

Bir kişi ile nasıl okey oynanacağını merak ediyorsunuzdur. Online okey sitesi ile bot oyuncular sayesinde hiç okey arkadaşınız olmasa bile yapay zeka bilgisayarlara karşı oynayabilirsiniz. Online okey sitesine girerek tek ve eşli olmak üzere iki farklı şekilde online okey oyununu oynayabilirsiniz.

Okey toplamda 13 adet  taş ile oynanır. Taşlarınızı 3’lü, 4’lü ve 5’li  per biçiminde dizerek oyunun devamını sağlayabilirsiniz. Çifte gitme alternatifi de bulunan online okey sitesinde aynı renkteki ve aynı sayıdaki taşlardan çift giderek te oyunu devam ettirebilirsiniz. İsterseniz online okey sitesi üzerinden sitemize üye olarak, isterseniz de üyelik oluşturmadan okey odalarımıza katılarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kayıt olmadan okey oynamanız için, hiç bir ön koşul ve şart gerekmez. Online okey sitesi ile dilediğiniz bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca kişisel ve özel bilgilerinizi paylaşmadan özgür bir şekilde okey oynama zevkine erişebilirsiniz.

Online Okey Sitelerinde Olması Gereken Sistemler

Okeyi Türk halkının en sevdiği masa oyunları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenden ötürü kerizim okey sitelerinde verilen hizmetler maksimum kalite üzerinden sunulmaktadır. Aksi halde kullanıcılar farklı sitelere yönelebilmektedir. Kaliteli okey salonlarında online oyunlara mobil giriş imkanı olmak zorundadır. Bu imkân teknik altyapı yenilemeleri ile sağlanabilmektedir. Ya da sitelerde ücretsiz şekilde mobil uygulama tasarlamalıdır. Böylelikle üyeler istedikleri her an okey erişimleri ile eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Sitelerin güncellemelere açık olması da oldukça önemlidir. Farklı tema ve kullanıcı resimleri seçebilmek, siteleri özelleştirebilmek kalitenin bir başla göstergesidir. Bireyler üye olmadan önce site isimleri ile yapacakları araştırmalar neticesinde de bu alanda fikir sahibi olabilmektedir.

kaliteli okey salonları

kaliteli okey salonları

Türkiye, internet kullanımı açısından son beş yıl içerisinde inanılma bir gelişim kaydetmiştir. İnternet sadece iş için değil oyun oynamak ve keyifli zaman geçirmek için de kullanılabilmektedir. Bu bağlamda online okey siteleri en çok ziyaret edilen siteler arasında başı çekmektedir. Peki, her okey sitesi istenen kaliteyi sağlar mı?

Piyasada popüler bir oyun olan okey, her geçen gün yeni bir site üzerinden oynanabilmektedir. Ancak sektörde yer alan sitelerin tamamının kaliteli olduğunu düşünmek doğru değildir. Çünkü sitelerin bir kısmı sadece üye sayısı konusunda istediği rakamlara ulaşmak istemektedir. Kaliteli online okey salonlarındaki amaç ise müşteri memnuniyetini sağladıktan sonra üye sayısını artırmaktadır.

Özel Online Okey Sitesi

Üyeler online okey oynadıkları zaman özel site tasarımını karşılarında bulurlar. Bu tasarımlar her yaştan kullanıcı düşünülerek özel olarak yapılmıştır. Kişilerin kolay bir şekilde okey oynamaları, her yaştan insanın okeyi online sitelerde oynarken zevk almaları vb. düşünülmüştür. Okeydeyim’e  gelen 7 yaşında bir üye de, 70 yaşında da birisi kolay şekilde okey oynamanın keyfini çıkarabilir. Okey oynarken asla donma, ekran yırtılması gibi durumlar söz konusu olmaz. Tasarımla beraber sitenin bütün teknik özellikleri de dikkate alınmıştır.

Online Okey Sitesi Artık Hizmetinizde

Türkiye’nin en iyi online okey siteleri olarak sizlere internette online bir şekilde okey oynama imkanını kesintisiz olarak sunuyoruz. Online okey sitesi üzerinden  farklı oyun alternatifleri ile oyun giriş kısmına ulaşabilirsiniz. Açılmış olan giriş bilgileri sekmesinde, sizden klasik olarak nick ve şifre ile giriş yapmanız istenmektedir. Aynı sekmede kayıt ol kısmından sitemize kayıt olabilir ve tüm online okey oyunlarınızı bu oluşturduğunuz üyelik üzerinden rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Kayıt olma işlemlerinde kendinize bir  kullanıcı adı yani nick belirlersiniz. Ardından mail adresinizi ve şifrenizi de belirleyerek kayıt olma işlemlerini rahat bir şekilde tamamlıyorsunuz.

Online Okey Oyunu Siteleri

İnternet üzerinden okeyin online oynanabilmesi için üyelerimizin online okey uyunu sitesi isteklerinin tamamı adresimizde yerine getirilmektedir. Bunun yanı sıra online okey oyunu sitesi oyun sırasında farklı özelliklerin kullanımı da mümkündür. Bu sayede oyunlarımızın keyif derecelerini büyük miktarda artış gösterebilmektedir. Öncelikle oyunlarımız sırasında üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçmelerini oldukça önemsiyoruz. Bu neden yüzünden online okey oyunu sitelerimizde sanal ikram olanaklarımızı ekledik. Siz de ikram sistemimi sayesinde masa arkadaşlarınıza çaydan kahveye kadar pek çok farklı ikram gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizdeki sohbet sistemlerini metinlerle de kısıtlamadık. Böylelikle online okey oyunu sitesi içerisinde masa arkadaşlarınızla görüntülü şekilde de iletişim kurabilmenizin önünü açtık. Ancak konusu geçen sistemlerimiz yerine online okey sitesinde de rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Online Okey Siteleri Ücretli Mi
Online olarak hizmet veren okey sitelerinde genellikle hiçbir ücret talep edilmez. Bu gibi siteler her bir üyeye ücretsiz olarak hizmet verir. Uygulama altında da hizmet veren sayfaları genellikle telefona indirmeniz yeterli olacaktır. Telefona indirdiğiniz zaman bu uygulamayı da ücretsiz bir şekilde kullanmış olursunuz. Genellikle karşınızda olan rakipler otomatik olarak verilir. Kendiniz seçemezsiniz. Ancak bazı online okey siteleri de bu gibi hizmetler de verilir. Bu nedenle site üzerinden farklı kişilerle tanışarak online okey oynamanız da mümkün.

Klasik Okey Siteleri

Bu oyunu oynamak için insanların bir numaralı tercihi klasik okey siteleri , insanların güzel vakit geçirmelerini sağlıyor. İş hayatının ve okul hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen kişiler klasik okey sitelerine girerek kafalarını dağıtabiliyorlar. Klasik okey sitelerine gelip oyun oynayan kişiler işlerinde ve okullarında daha verimli bir performans sergilemiş oluyorlar. Canınız sıkılıyorsa siz de klasik okey oynayabilirsiniz. Yalnızca can sıkıntınızı gidermekle kalmaz. Çünkü klasik okey sitelerinde oynamak beyinde farklı lobların çalışmasını sağlayarak yaratıcılık seviyenizi de yükseltir. Yani klasik okey oynayarak hem can sıkıntınızı giderir, hem de faydalı bir aktivite yapmış olursunuz.

Klasik okey sitelerine üye olmak için cebinizden para çıkması gerekmiyor. Üyelik işlemini tamamen ücretsiz şekilde halledebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, üye olmak için para ödemezsiniz. Ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunuzu bütün Türkiye’ye göstermenin tam zamanı! Üstelik ücretsiz! Siz de günün dilediğiniz saati kalabalık klasik okey sitelerine gelin, okey keyfini zirvede çıkarın.

Klasik Okey Sitesi

Klasik okey sitesinde çok sayıda oyuncu bulunmaktadır. Mevcut oyuncu sayısı her geçen gün sitenin başarısı sayesinde artmaktadır. Her geçen gün oyuncu listesine yeni bir oyuncu eklenmekte, insanlar okey oynamak için eş bulmakta kesinlikle zorlanmamaktadırlar. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren kalabalık klasik okey sitesi ile gece geç saatlerde giriş yapsanız bile, kendinize uygun bir rakibi rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalabalık klasik okey sitesi için gece ya da gündüz fark etmez. Geniş üye aralığı ile her vakitte okey keyfi yapılabilir.

Klasik Okey Oyunu Sitesi
Oynamak istiyor ancak klasik okey oyunu sitesi seviyenizi beğenmiyor musunuz? Daha iyi bir okey oyuncusu mu olmak istiyorsunuz? Okeyde kendinizi geliştirmek için neler yapabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? O halde siz de klasik okey oyunu sitesine gelin, kısa sürede kendinizi ne kadar geliştirebileceğinize hayretlerle tanıklık edin. Klasik okey oyunu sitesi ile yalnızca okey oynamak isteyen kişiler için ideal bir yer değildir. Aynı zamanda kendini geliştirmek isteyen kişiler de Okeydeyim’de buluşarak okey oynayabiliyorlar.

Klasik Okey Genel Salon
Okey başarınızın ne seviye olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Kendinizi karşılaştırmak için diğer okey oyuncularının puanlarına mı bakmanız gerekiyor? Merak etmeyin. Klasik okey genel salon , size özel başarı sıralaması yapmaktadır. Üyelerin klasik okey genel salon üzerinde oynamış oldukları oyuna göre başarılı sıralaması oluşturulmaktadır. Bu sıralama her hafta yenilenmektedir. Sıralamanın neresinde yer aldığınızı bir bakışta görebilirsiniz. Yüksek puanlar toplayarak listenin zirvesine çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ne kadar iyi bir okey oyuncusu olduğunuzu göstermenin tam zamanı!

Klasik Mobil Okey Siteleri
Hemen okey oynamak istiyorsanız klasik mobil okey siteleri sizin için doğru adres demektir. Mobilde klasik okey siteleri kadınlar, erkekler, öğrenciler, çalışanlar, orta yaşlılar, gençler herkes girebilir. Okeydeyim A’dan Z’ye herkese hitap eden bir oyun platformudur. Bütün yaş grubundan, cinsiyetten, meslek grubundan insan Okeydeyim’e gelerek keyifli bir şekilde klasik okey oynayabilir. Sitenin kullanışı ileri yaştaki insan için de gençler için de uygundur. 

Okey Salonları

Ülkenin birçok illerinden oyuncu  yeni açılan okey salonlarında bulunmakta fakat çok yoğun olmayabiliyor. Bu nedenle gece canınızın sıkıldığı herhangi bir saatte oyuncu bulmak zorlaşabiliyor. Fakat bu sitede öyle bir durum olması imkânsız. Günün her saatinde size uygun eşli veya eşsiz oyunlar için bir eş ya da rakip bulabilirsiniz. Yeni açılan okey salonları ile bu gibi durumlar çoktan aşılmış durumda ve gönlünüzce ister sabahtan akşama kadar oynayın rakip veya eş bulmama gibi bir ihtimal yok. Yapacak hiçbir şey bulamadığınız zamanlarda can sıkıntınızı gidermenin en iyi yolu yeni açılan okey salonlarına gelip ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan bir odaya katılıp eğlenceye katılmak. Arkadaşlarınızla beraber olduğunuz vakitlerde okey arkadaşı bulmak zor olabiliyor, okey oynamak için kahvehaneye gitmenize de gerek yok.

Günümüzde her şey internet üzerinden halledildiği gibi gelenek haline gelmiş olan okey oyunu da yeni açılan okey salonları üzerinden oynayabilir. Dilerseniz sitemizdeki okey türlerinden biri olan normal okey oyununu oynayabilir kazanacağınız olan ödülün miktarını artırıp aranızdaki rekabet seviyesini yükseltebilirsiniz. Sosyalleşmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerde dışarı çıkamamak diğer insanlarla muhabbet edemediğimiz için kendimizi daha fazla eve kapatıp depresif bir hal almamıza gerek yok. Dilerseniz tanıdığınız kişilerle dilerseniz de yeni insanlar tanımak arkadaşlıklar edinmek için tek tıkla yeni açılan okey salonlarına gelebilir kayıt olduktan sonra dilediğiniz odalara girebilir, dilediğiniz gibi okey türlerinden birini yeni açılan salonlarda oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken işleri yaptıktan sonra sıkıntınızı giderebilir, kendinizi istediğiniz okey türlerinden birini oynayarak ödüllendirebilirsiniz.

Mobil Okey Salonu

Okey oynamak istiyorsunuz ama arkadaşlarınız ile buluşma imkânınız yok mu? Bunu dert etmenize hiç gerek yok. Arkadaşlarınız ile buluşmadan birlikte mobil okey salonununda okey oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısı olan bir telefondur. Böylece sitemizin mobil okey salonları hizmetleri oldukça fazla ön plana çıkıyor ve birçok insan tarafından tercih ediliyor.

mobil okey siteleri

mobil okey siteleri

Bunun yanı sıra arkadaşlarınız ile mobil okey salonlarında oynama imkânınız olmaması durumunda başka insanlar ile de oynayabilirsiniz. Sistem sizlere rastgele gerçek rakipler atar. Bu rakipler ile eşleşerek mobil bir şekilde mobilden okey oynayabilirsiniz. Yani görüldüğü üzere isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz de tanımadığınız rastgele rakipler ile dilediğiniz zaman mobil okey oynayabiliyorsunuz.

Canlı radyo ile müzik keyfi ve  yayıncılar ile hem istediğiniz şarkıları dinleyip hemde mobil okey oynadığınız gerçek insanlara şarkı hediye edebilir ve arkadaşlarınıza sürprizler yapabilirsiniz. Anlık olarak şarkı isteyebileceğiniz istek yap butonu ile dilediğiniz türde şarkıyı her an canlı olarak dinleyebilirsiniz. Okey tarihi boyunca bu yeniliğin sadece mobil sitemizde düzgün olarak kullanılması ve sürekli güncelliğini takip eden oto yayın sistemimiz ile o an yayında yayıncı bulunmasa bile hiç sıkılmadan her çeşit müzik ile sitemizden aldığınız keyfi katlamak sizin elinizde. O halde sürekli kendini tekrarlayan site ve ortamlar yerine, sizde bu heyecana ortak olun ve kaliteli zaman geçirin. Açıldığı ilk günden itibaren kalitesini bozmayan ve rakiplerinin bile saygı duyduğu bir site olarak bunu sizlere borçluyuz. Eğer bu yazıyı okuyan kişi yani sen, aramızda değilsen biz eksiğiz. Arkadaş çevrenizle beraber rahat bir ortamda , kimsenin sizleri rahatsız etmediği, adil yöneticilerimizle olan bu eğlenceye sizde davetlisiniz. Yalnızca bölgesel değil, avrupanın çeşitli ülkeleri ve dünyanın her yerindeki Türkler ile olan bu ortama sizde katılın.

Canlı Okey Salonları

Siz de telefondan canlı okey oynamak ve skorunuzu diğer üyelere kıyasla öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Canlı okey salonlarında oynarken yaptığınız skora göre belli bir puan kazanmış olursunuz. Bu puanlar bütün üyeler için elde edilir ve bu puanlara göre bir sıralama yapılır. Türkiye’nin 4 bir yanında bulunan üyelerin puanlarını görmekle kalmaz, aynı zamanda onlarla rekabet etmiş de olursunuz. Ne kadar çok canlı okey salonlarında oynarsanız puan kazanmanız da o kadar çok olacaktır. Yani çok canlı okey oynamak birinci olma şansınızı yükseltir. Bu liste her hafta yenilenmektedir. Bir hafta birinci değilseniz merak etmeniz gerekmez. Daha çok canlı okey oynayarak puan toplayın ve ilerideki haftalarda birinci olmak için çalışmalara devam edin.

Sohbetli Okey Salonları

Sohbetli okey oynamak ve okeyde ne kadar başarılı olduğunuzu göstermek için, sohbetli okey salonları sizleri bekliyor. Okeydeyim’de her hafta başarı sıralaması yayınlanmakta ve bu sıralamaya göre üyelere sürpriz hediyeler verilmektedir. Sürpriz hediyeler sohbetli okey salonlarında sizleri bekliyor. Hediyeyi hak etmek için ise yapmanız gereken tek şey başarı sıralaması listesinde üst sıralarda yer almaktır. Bir hafta siz birinci olamazsanız da üzülmeyin. Çünkü yenilenen başarı sıralama listesinde mutlaka kendinize ait bir yer bulacağınıza eminiz.

canlı okey siteleri

canlı okey siteleri

İster sohbetli okey salonuna isterseniz de farklı bir salona girin, fark etmez. Her türlü salondan eğitici, eğlenceli ve öğretici zaman geçirebileceksiniz. Okey oynamak beyninizde farklı bölgelerin çalışmasına yardımcı olarak beyin gelişime katkı sağlar. Yani sohbetli okey salonlarında oynamak beyninizin gelişmesi için iyidir. Oyun oynarken bir yandan da stresinizi atmanız cabasıdır. Okey oynadığınız için ne stres kalır ne sıkıntı. Güzel vakit geçireceğiniz için sizi rahatsız eden şeyleri okey sayesinde unutabilirsiniz. Hem de bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapacaksınız!

Genel Online Okey Salonu

Online olarak okey oynamak isteyen oyuncuların tercih ettiği okey salonumuz içerisine giriş yaparak sizlerde oyunun bir parçası olmaya hazır mısınız? Sitemizde bulunan “Kayıt Ol “ butonundan sizlerden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek burada yer alan odaların müsait olma durumlarına göre masaya oturabilir ve diğer 3 rakibiniz ile aynı anda online olarak genel online okey salonunda oynama şansını yakalamış olursunuz.

Toplamda 106 taşın yer aldığı okey oyununda genel okey oynamak istediğiniz zaman dilerseniz,

 • 101 Oyunu
 • Düz Okey
 • Eşli Okey

Gibi farklı türden online okey oyunlarını oynama şansınız vardır. Bilgisayar ortamında veya cep telefonu ortamında rahatlıkla oynayabileceğiniz ve arkadaşlarınız veya tanımadığınız kişiler ile doyasıya sohbet edip online okey oynama şansınızın bulunduğu bu oyun içerisinde artık eğlenceli vakit geçirme şansını yakalamış olacaksınız.

Okeydeyim.net sitemizde bulunan oyun türleri arasında oyuncuların en çok rağbet gösterdiği oyun olan Online Okey ile birlikte sizlerde artık rahatlıkla okey oynama ve şansını bulmuş olacaksınız. Sitemizde bulunan “Kayıt Ol “ butonun kullanarak buradan giriş yapabilir ve dilediğiniz okey türünü arkadaşlarınız veya hiç tanımadığınız kişiler ile oynama şansını yakalamış olursunuz.

Tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz bu hizmet ile 7 gün 24 saat boyunca aktif olan oyuncular ile dilediğiniz masa içerisine giriş yaparak burada bulunan oyuncular ile dilediğiniz zaman da sohbet etme şansını yakalamış olursunuz.

Online Okey Salonu

Okey oyna alanında hizmet veren siteler üyeler tarafından tercih edilir. Online okey salonu olarak uygulama şeklinde hizmet veren sayfaları da telefona indirerek çok daha hızlı bir şekilde hizmet almanız da mümkün. Online okey salonları oldukça fazladır. Online okey salonlarında kullanıcı adı olarak rumuz girebilir ve bu şekilde siteye giriş yapabilirsiniz.
Okey salonları özellikle son dönemler de çok fazla rağbet görmektedir. Çünkü insanlar online okey oynamak için arkadaş bulamayınca online olarak hizmet veren sitelere yönelmeyi tercih eder. Bu nedenle online okey salonları olarak hizmet veren güvenilir sayfalara giriş yapmak gerekir. Bu nedenle güvenilir olarak hizmet veren okey sayfaları bulduğunuz zaman üyelik açarak iyi bir şekilde hizmet almanız da mümkün.

Cepten Okey Salonları

Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaretçi alan okey oyun platformlarının başında yer alan cepten okey salonları , her geçen gün büyümeye ve yeni oyuncular kazanmaya devam ediyor. Geniş bir alt yapı sunucusuna sahip olan cepten okey salonlarında siz de okey oynama keyfini doruklarda yaşarken bir yandan da sizin gibi gerçek internet kullanıcıları ile bir araya gelerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Rekabetçi yönünüzü kullanabileceğiniz turnuvalarda ne kadar başarılı bir okey kullanıcısı olduğunuzu Türkiye’nin dört bir yanından cepten okey salonlarına katılan okey oyuncularına da kanıtlamak istiyorsanız, kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet sunan cep telefonundan  hemen okeye kayıt olabilirsiniz.

Yeni Açılan Okey Salonları

Hızlı bir şekilde erişim sağlayacağınız kolaylıkta olan yeni okey salonları , internet paketinizi azaltmamaktadır. Basit bir oyun ve çok fonksiyonlu bir ortam olmasına rağmen yeni okey salonları arasında en sevileni olarak bilinir. Bu doğrultuda çıkış yapan yeni okey salonları kişilerin isteklerine yönelik düzenlenmiştir.

klasik okey siteleri

klasik okey siteleri

Aradığınız emojiler, sohbet ortamı, rekabet ve kazanmanın verdiği haz ile muazzam bir oyun platformları olarak bilinir. Aynı zamanda can sıkıntısına en iyi gelen oyun türlerinden biri olduğu için her zaman değerlendirebileceğiniz türdedir. Stres atmak, zevk almak, yeni insanlarla tanışmak ve hayatınıza gerçek anlamda renk katmanın yeridir. Kapsamlı bir şekilde yeni okey salonları ortamları oldukça verimlidir.

Potansiyel üye bakımından her geçen gün üye sayısını arttıran platformlardır. Dünya çapında da en meşhur oyun türü olduğundan yabancı ve Türk ayırt etmeksizin her bireyin ortak oyun alanı sayılır.

Okeyi yeni mobil salonlarda oynamak isteyen kişiler soluğu Okeydeyim’de alıyorlar. Yeni mobil okey salonu ,  Türkiye’de en çok tercih edilen yeni okey oynama salonu uygulamalarından bir tanesidir. Türkiye’nin en popüler masa oyunlarından bir tanesi olan okey, en iyi Okeydeyim’de oynanır. Yeni okey salonunda mobil üzerinden okey oynamak için ister usta oyuncu olun ister deneyimsiz bir oyuncu fark etmiyor. Her seviyeden oyuncu keyifli bir şekilde okey oynamak için yeni mobil okey salonunu tercih ediyor. Haydi, siz de milyonlarca diğer üye gibi Okeydeyim’e üye olun, siz de okey oynarken zamanının nasıl geçtiğini bile unutun!

Yeni açılmış okey salonları ve ortamlarına göre daha geliştirilmiş şekildedir. Bu kapsamda aranılan okey oyununa yönelik hizmetler tatmin edici şekilde sunulmaktadır. Her bakımdan hoşnut kalınacak bu ortamda ister ortak arkadaşlarınızla isterseniz yeni kişilerle oyun oynamanız mümkündür. Tanışıp tanışmamak size kalmış olan bir durum olmakla birlikte rakibinizi yenilgiye uğratma hazzı oldukça keyiflidir.

Günlük stresinizi  kolay şekilde atacağınız bu ortamlar heyecan verici dostluklara da eşlik etmektedir. Bu dostluklar kimi zaman kısa süreli olduğu kadar kimi zamanda ömürlük olabilmektedir. Tabii bu durum size ve karşı tarafa da bağlıdır. Önemli olan oyun oynamak ve zevk almaktır. Bu bakımdan derin duygulara dalmamak gerekir.

Yeni Okey Oyunu Salonları

Türkiye’nin yeni canlı okey salonları arasında bir numara gösterilen okeydeyim sayesinde dilerseniz başlangıç seviyesinde, dilerseniz de profesyonel seviyede okeyi yeni canlı salonlarda oynayabilirsiniz. Okeyi canlı olarak yeni salonlarda oynamak için illa çok iyi olmanız gerekmiyor. Daha önce okeyi canlı salonlarda oynamadıysanız bile Okeydeyim ile dilediğiniz gibi okey oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Profesyonel ve diğer üst seviyeden olan okey oyuncuları bazen kendilerine göre rakip bulamadıklarından şikayetçi olabilirler. Ancak okeydeyim ile okeyi canlı bir şekilde yeni salonlarda oynadığınız zaman böyle bir problem olmayacak. Okeydeyim ile tam da size göre bir rakip bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Okeydeyim’de yalnızca belli seviyeden insanlar yok. Her seviyeden okey oyuncusunu tek bir yeni okey oyunu salonunda bulabilmek büyük bir zenginliktir. İsterseniz usta oyuncular ile okey oyununu yeni salonlarda oynayabilir isterseniz de daha düşük okey seviyesinden insanlar ile okey keyfi yapabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Eğer isterseniz yeni okey oyunu salonunda rastgele eşleşme özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellik okey oyuncularını tamamen rastlantı eseri aynı masaya koymaktadır. Dileyen oyuncular kendi elleri ile kimlerle oyun oynamak istediklerini seçebilirler.

Eğlenmek isteyen kişilerin güvenliği ve huzuru için yeni okey oyunu salonları gerekli olan çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmektedir. Oyuncular arasında düzenin ve güvenliğin sağlanması adına, bütün oyuncuların topluluk kurallarına uyması beklenir. Yeni okey oyunu salonlarında insanların bu kurallara gerçekten riayet edip etmediğini hem okeydeyim genel salon hem de diğer yeni okey oyunu salonları için titiz bir şekilde kontrol etmektedir. Bu kontrol sırasında rahatsızlık veren herhangi biri ile karşılaşılması halinde, gereken işlem en kısa zamanda yapılır. İşlem yapıldığı için herhangi bir oyuncunun diğer oyuncu tarafından rahatsız edilmesi söz konusu olmaz. Siz de güvenli ve huzurlu bir şekilde okey oyununu yeni salonlarda oynamak isterseniz, tercihinizi bizden yana yapın.

Yeni Mobil Okey Salonları

Açığa çıkan yeni mobil okey salonları , eski düzene yönelik oldukça renkli bir boyutta sunulmaktadır. Kullanıcıların bu hizmetten çok yönlü zevk alabilmesi ve zamanını daha verimli geçirebilmesi açısından günlük okey puanları verilmektedir.

Okey oyununun bir kuralı gereğince verilen okey puanları üyelerin daha çok yeni mobil okey salonlarında oyun oynayabilmesini sağlar. Böylelikle hakkınız bitmeden daha çok hak kazanarak 7/24 erişim sağlamanız mümkün olur. Sizin için mümkün olan her zaman dilimi aynı zamanda kendinize ayırdığınız bir süre olarak bilinir. Bu nedenle keyifle geçirmek istediğiniz zamanı ayarlamanız da kolay olur.

Bu bazen geç saatlerde olsa da genellikle tüm boş vakitleriniz için geçerlidir. Kişiye özgü bir platform olması nedeniyle mobilden yeni okey salonları daha canlı tutulmaktadır. Birbirinden değişik kişilerin bulunduğu bu ortamda kendinize yeni bir hayatın başlangıcını da sunmuş olabilirsiniz. Çünkü bu ortamlarda oynanan mobil okey salonları aynı zamanda yeni bir arkadaşlık serüveninin de başlangıcıdır.

Yeni Açılan Mobil Okey Salonları

Türkiye’nin dört bir yanındaki okey müdavimlerini tek bir çatı altında toplamayı başaran okeydeyim platformumuzun yeni açılan mobil okey salonlarıarasındaki ünü her geçen gün artmaktadır. Türkiye’de en yaygın şekilde kafelerde ve kıraathanelerde oynanan okey oyunu, çay bahçelerinden taşıp yeni açılan mobil okey salonları da yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ülkenin dört bir yanından okey oynamak ve yeni insanlarla bir araya gelmek isteyen internet kullanıcıları 7 gün 24 saat kesintisiz okey oynayabilecekleri yeni açılan mobil okey salonları yoğun ilgi göstermektedir.

Okeyin bir numaralı adresi olarak internet ortamında yoğun ilgi gören yeni açılan mobil okey salonlarımızda siz de kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Daha önce tanımadığınız kişilerle seviyeli sohbetler eşliğinde okeyi yeni salonlarda oynayarak, kazandığınız oyunlarla toplam puanınızı artırabilir, bu sayede günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenen okey sıralamasında yerinizi daha üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Günümüzde insanların en büyük şikayeti, sosyalleşme problemidir. Yeni açılan okey salonlarımız ile kolay bir şekilde sosyalleşebilirsiniz. Hem de bunu okeyi yeni mobil lobilerde oynarken yapabilirsiniz. Dileyen oyuncular sitenin sohbet etme özelliğini kapatarak diğer oyuncuların kendilerine mesaj göndermelerini engelleyebilirler. İsteyen oyuncular ise uygulamanın sohbet etme özelliğinden faydalanarak samimi sohbetlere katılabilirler. Yeni okey salonları ile okey oynarken bir yandan da sohbet edebilme özelliği sizleri bekliyor!

Eski okey oyunlarının verdiği hazzı ikiye katlatıcı atmosfere sahiptir. Bu bakımdan çok yönlü değerlendirilecek ortam olarak bilinmektedir. Günün stresini atacağınız bu ortamlarda oldukça zevkli süreç geçireceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü hayatın stresi başka şekilde geçirilememektedir. İnsanların bir şekilde yaşadığı stresi bir nebze unutması gerekir.

Aksi halde stres nedeniyle hasta olunması mümkün olup bedeninizde ve ruhunuzda derin yaralarla karşı karşıya kalmanız mümkün olur. Bu yüzden her insan için geçerli olan stres atma hali kimi zaman farklı konulara yönelik değerlendirilse de kişiye zarar vermeyecek seçimler yapılması gerekir.

Okey Lobileri

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile internet ortamında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni okey lobileri platformumuzda hem daha önce tanımadığınız yeni simalar ile aynı lobide okey oynama keyfi çıkarabilir hem de keyifli sohbet ortamında günün stresini üzerinizden atabilirsiniz. Her geçen gün yeni oyuncular kazanan yeni okey lobilerimizde  Türkiye’nin dört bir yanından ve her yaştan bay ve bayan internet kullanıcıları bulunmaktadır.

Web sitemiz üzerinden  okey oyna hizmetini dilerseniz mobil platformlar aracılığıyla da görüntüleyebilirsiniz. Akıllı telefon ve tablet uyumlu yeni okey lobilerimizin hizmetlerini cep telefonunuzda da açıp dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman gerçek okey oyuncuları ile paylaşabilirsiniz. Okey oynanın keyfini doruklarda yaşamak isteyenler için bir numaralı adres olarak öne çıkanyeni açılmış okey lobilerimizde , kaliteli hizmet almak için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak sitemize üye olmaktır.

Keyifli vakit geçirmek isteyen internet kullanıcılarının bir numaralı adresi haline gelen yeni açılan okey lobilerinde siz de  okey oyna hizmeti sayesinde klasik okey oynayarak iş ya da okul yaşamının omuzlarınıza bıraktığı stresten kurtulabilirsiniz. Yeni insanlarla sanal ortamda keyifli sohbet ederek tanışıp kaynaşma imkanı tanıyan yeni açılan okey salonlarımızda günün her dakikasında Türkiye’nin dört bir yanından onlarca kullanıcı dahil olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin en kalabalık yeni okey lobilerinden biri olma hedefini koruyan web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

sohbetli okey siteleri

sohbetli okey siteleri

Oyun belli bir saatte uygulamaya giriş yapmanız gerekmiyor. Ya da belli bir yerden okey oynamıyorsunuz. Zaman, mekan tamamen size kalmış. Ne zaman isterseniz o zaman gelip yeni canlı okey lobilerinde oyun oynayabiliyorsunuz. İster işte, okulda, bahçede, tatilde ya da yurt dışında olun. Bunların bir önemi yok. Siz Okeydeyim sitesini açın yeter. Özgürce, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde okeyi yeni canlı lobilerde oynamak çok hoşunuza gidecek!

Zarar vermeyecek oyun seçimlerinden biri olan yeni açılan okey lobisi ise bu konuda tercih edilecek en keyifli olanlarından biri sayılır. Okeyi yeni lobilerde oynamak oldukça basit bir oyun şekli olduğundan hızlıca öğrenilir. Kısa sürede profesyonel oyunculara taş çıkarmak mümkündür. Aynı zamanda şans oyunu olarak bilindiği için tam anlamıyla kullanabileceğiniz bir platformdur.

Mobil Okey Lobileri

Okey oyununda iddialı olanların da kıyasıya rekabet edebildikleri mobil okey lobilerinde , okey oyuncularının kazandıkları oyunlara göre elde ettikleri puanlarla günlük, haftalık ve aylık gibi periyotlar halinde sıralamaları bulunmaktadır. Çevrenizdeki kişilere ne kadar başarılı bir okey oyuncusu olduğunuzu defalarca kanıtlamanıza rağmen bu başarınızı Türkiye çapına yansıtmak istiyorsanız siz de hemen mobil okey lobilerinde  kaliteli ve kullanışlı hizmetlerinden yararlanarak mobil okey oynayabilirsiniz.

Özellikle mobil okey oyununu uzun yıllar boyunca oynayan ve kendisi gibi deneyimli mobil okey lobicileri ile kozlarını paylaşmak isteyen her yaştan bay ve bayan kullanıcıların rekabetçi oyunlarda başarılı olarak üst sıralara tırmanmak istediği mobil okey sitemizde, tüm internet kullanıcılarına yönelik 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz mobil okey oynama fırsatı bulunmaktadır. Kendi kategorinizde deneyimli okeyciler ile kıyasıya rekabet ederek başarılı bir mobil okey oyuncusu olduğunuzu yeniden taçlandırmak istiyorsanız tek tıkla mobil okey sitelerine ücretsiz kayıt işlemlerini tamamlayıp sitemiz üzerinden hemen mobil olarak okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Yeni Mobil Okey Lobileri

Son teknoloji alt yapı sağlayıcıları ve kullanıcı dostu web tasarıma sahip olduğu için, yeni mobil okey lobileri sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Mobil uygulamalardan ya da bilgisayarınızdan giriş yaparak internet sitemizde 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak  okey oynayabilirsiniz. Yeni mobil okey lobileri içinde siz de kendinize yer ayırmak istiyorsanız hemen yeni okey salonumuza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Üstelik okey oynayabilmeniz için okey oyununda usta olmanız da gerekmiyor. Mobilden yeni okey salonları sayesinde okey hakkında hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile okey oyununu anlatan yazıları okuyabilir, fikir sahibi olabilir ve kuralları okuyup anladıktan sonra bilgisayara karşı pratik yapabilirsiniz. Ya da direkt gerçek oyuncularla karşılaşıp eksikliklerinizi görebilirsiniz ve bu eksiklikleri pratik yaparak kapatabilir ve oyunun ustası siz olabilir, en iyiler listesinde isminizi ilk sıralara taşıyabilirsiniz. Eğer okey oyununu yeni okey lobilerinden oynamayı biliyorsanız da kendinizi daha da geliştirebilir ya da kimin kazanan olduğunu diğer oyunculara gösterebilirsiniz. Tamamen eğlence samimi ve saygılı ortamdan oluşan yeni mobilden okey lobilerinde eğlencenin zirvesine çıkabilirsiniz. Günümüzde sosyalleşmek önceki senelere göre daha kolay, işin içine eğlence girdiğinde bu daha keyifli bir hale gelmekte, işte tam bu noktada okey oyunu akla geliyor ve online okey olarak oynamak hem daha zevkli hem de daha kolay bir şekilde sosyal olmayı sağlar ve yeni arkadaşlıklar edinirsiniz. Hangi yaştan olursanız olun okey deneyimi diğer tüm masa oyunlarından daha zevklidir, bundan mahrum kalmanız için gerekli hiçbir sebep yok. Günümüzde her şeyi öğrenebileceğiniz gibi okey oyununu da kısa bir süre içinde öğrenir kavrar ve bu eğlenceye siz de katılabilirsiniz. Eğlenmekle kalmayıp yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, birbirinize hediyeler gönderebilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz.

Yeni Canlı Okey Lobileri

Birbirinden farklı masa çeşitleri ile yeni bir eğlence zamanı başlatmaktadır. Çifte giderek veya eşli oynanabilen yeni canlı okey lobileri tek kişilik masalardaki muhabbet döngüsüyle daha da keyifli bir hal almış bulunmaktadır.

Hiçbir şekilde üye ayrımı yapılmayan yeni canlı okey lobilerinde herkes eşittir. Kazanmanız halinde puanınız yükselerek daha çok puan kazandıracak masalara geçiş yapmanız mümkündür. Ayrıca masaların bulunduğu alanlar değişik takma isimlerle bulunmaktadır. Bu isimlerden hangisi hoşunuza gittiyse o odaya girerek istediğiniz masada oyun oynayabilirsiniz. Size verilen başlangıç puanını kazanmanız halinde yükselterek en yüksek masaya kadar çıkmanız mümkündür.

Eski sistemde kullanılan görsel temalara göre oldukça beğeni kazanmış halde sunulmaktadır. Bu nedenle eski okey siteleri ortamlarından sıkılan kişiler için yeni bir döngü başlatılmış sayılır. Okeyi yeni salonlarda oynamak hem zevkli hem de kişinin kendi hırslarına yeni düşmesini engelleyen bir özellik bulundurmaktadır. Bu nedenle aşırı bağımlılık yaşayan kişilere göre en uygun oyun seçimidir.

Para kaybı oluşturmayan bir düzenekte olduğu için her kullanıcıya uyumluluk sağlar. Uyumluluk sağlaması nedeniyle her kesinden herkes için kullanılabilir bir durumdadır. Bu oyunların bir özelliği de 7/24 erişim sağlanabilir durumda olmasıdır. Bu sayede her an zaman ayırmak mümkün olur. Sizin müsait olduğunuz zaman dilimine göre kullanacağınız bir oyun alanıdır. Yeni okey salonları oldukça donanımlı şekilde düzenlenmiştir.

okey siteleri

okey siteleri

Karşı rakibe sanal olarak içecek ısmarlanması, selam verilip tanışmaya yönelik konu açılması veya oyunun kızışmasını sağlayacak ambiyans sağlatılmaktadır. Çeşitli emojiler ve resimlerle istediğiniz türde bir okey oyunu oynamanız mümkündür. Dışardan bakıldığında her masa yanı gözükmesine rağmen iç ortamı her birinde farklıdır.

Gelişen teknolojik araçlar ve internet erişim hızının varlığı ile oldukça basit bir hale gelmiştir. Eskiden piknik ortamlarında, evlerde toplanarak oynanan okey, şimdilerde yerini yeni açılan okey salonlarına bırakmıştır. Bu kolaylık serüveni tabii internetin bulunduğu alanlarda sağlanır. İnternetin bulunmadığı bir alan kalmadığı için her yerde kolaylıkla erişilmesi mümkündür.

Yeni Açılan Okey Lobileri

Sitemizde ülkenin dört bir yanından ve hatta yurt dışından bay ve bayan internet kullanıcıları tek tutkuları olan okey oyununu yeni açılan okey lobileri ile doruklarda yaşamak için bir araya gelmektedir. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte ihtiyaç duyulan profesyonel yeni açılan okey lobileri platformu gereksinimini karşılayan  okey sitemizde okey oyna hizmetinden siz de hemen yararlanabilirsiniz.

İnternet üzerinden okey müdavimlerini bir araya getirmeyi başaran yeni açılan okey lobilerinde , her geçen gün artan rekabet ortamında siz de okey oyuncuları ile kapışarak ne kadar tecrübeli bir okey oyuncusu olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Yeni açılan okey lobisi üzerinden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz okey oynamak tamamen ücretsiz olduğu için ülkemizdeki okey severler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Evden Online Okey Sitesi

Evden online okey sitesi bulup oyun oynayabileceğiniz sitemizde, oyunu oynarken yalnızca kendinizi temsil edersiniz. Ayrıca, gösterge kullanılıp kullanılmayacağı, kaçtan puandan düşüleceği gibi bazı kurallara karar verebilir ve menüden ayarlayabilirsiniz. Oyunda ilk başlayan kişiye 15, geri kalan oyunculara ise 14 taş dağıtılır. Taşları ıstakanın üzerinde fare ile kolayca kontrol edebilirsiniz. İlk 15 taşı alan oyuncu, herhangi bir taş seçmeden sağındaki oyuncuya bir taş atar. Sıranın geçtiği diğer oyuncu ise ister o taşı kullanır, isterse de yerden bir taş çekebilir. Oyun bu şekilde her seferinde sağ tarafa doğru, bir kişi elindeki taşları tamamlayıncaya kadar devam eder.

Online Okey oyna oyununu icat eden Romanya doğumlu bir Yahudidir. Hertzano o dönemde yasaklanan iskambil ve kağıt oyunları yerine uzun araştırmalar sonucunda okeyi icat etmiştir. İlk oyun setini el yapımı bir biçimde oluşturan mucit aslında okeyi ailesi için icat etmiştir. Online okey oyunu mantıken mahjong ve rummy oyunlarının birleşiminden oluşmaktadır. Almanya’da ikamet eden Türklerin oynadığı Rummikub bir yönden okeyin Alman versiyonudur diyebiliriz. Okey oyunu çok eski zamanlardan beri dört kişi ile oynanan bir oyundur. Okey oyunu taşlarla oynandığı gibi online olarak da oynanır. Genellikle birçok kişi telefona veya bilgisayara uygulamayı indirerek okey oynamayı tercih eder. Bu nedenle online siteler de yer alan okey oyna seçeneklerine tıkladığınız zaman online okey oynamanız da mümkün. Online okey bu anlamda oldukça tercih edilir. Bu gibi sitelerden ücretsiz bir şekilde yararlanmanız da mümkün.

Ülkemizde en çok tercih edilen oyunların başında gelen Online Okey oyunu ile ilgili farklı türden okey oynama hizmetlerini sizlere sunan sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman online olarak okey oynamaya fırsatını yakalamış olabilirsiniz.

Online okey birçok kişinin farklı sitelerden aktif bir şekilde oynadığı bir oyundur. Okey kurallarına göre oynandığı zaman oldukça zevkli bir oyun olarak karşınıza çıkar. Okey 4 kişi ile birlikte oynanır. Taşlar ve ıstaka olmadan okey oynamak da pek mümkün olmaz. Taşların nasıl dağıtılması gerektiğini ve kaç taş ile birlikte bitmek gerektiğini mutlaka bilmek gerekir. Genellikle okey hakkında bilgi sahibi olmadan oynarsanız bu konuda zorluk yaşamanız mümkün olabilir. Çünkü her oyunda olduğu gibi okeyde de belli şartlar altında oyun oynanır. Bu nedenle online okey oyna seçeneği altında hizmet veren sitelere üyelik açtığınız zaman güvenilir bir şekilde hizmet almanız da mümkün.

Okey oyna başlığı altında birçok online siteler bulunur. Genellikle üyelik açtığınız zaman bu gibi sitelere giriş yaptığınız zaman tanımadığınız birçok kullanıcı ile okey oynama şansınız bulunur. Aynı zaman da online olarak okey oynamak istediğiniz zaman da telefona uygulama indirmek yeterli olacaktır. Genellikle bu gibi online siteler de oynanan oyunlar daha çok tercih edilir.
Online okey oynamak istediğiniz zaman bu alanda hizmet veren ücretsiz birçok site bulunur. Genellikle bu gibi siteler de sohbet etme aktivitesi de bulunduğu için çok tercih edilir. Birçok insan boş vakitlerini değerlendirmek için okey oynama sitelerine girmeyi tercih eder.

Canlı Okey Lobisi

Artık canlı okey oynadığınız zaman diğer üyelerin seviyeleri konusunda endişe etmeniz gerekmiyor. Çünkü canlı okey lobisi üyelerin hepsinin kendine göre mutlaka bir dengi bulunuyor. Bu durum canlı okey oynayan kişilerin profesyonel olduğu anlamına gelmiyor. Elbette profesyonel olan üyeler de var. Ancak her türden üye burada bulunabiliyor. Bu durum üyelerin çeşitliliğini sağlayarak herkesin canlı okey lobisinde oynamasını kolaylaştırıyor. Canlı okey oynarken yalnızca profesyonel oyuncuların olması acemi oyuncular için keyif verici olmayabilir. Tam tersi durum profesyonel oyuncular için de geçerli olacaktır. Bu nedenle, Okeydeyim’e hem profesyonelseniz hem de acemiyseniz gelebilirsiniz. İsterseniz oyuna başlamadan önce oyuncular arasından siz seçim yapabilirsiniz isterseniz de rastgele seçme özelliğini kullanarak kendinizi sürprizlerin kollarına atabilirsiniz. İddia ediyoruz, Okeydeyim ile yapacağınız hiçbir seçimden pişman olmayacak, yepyeni bir okey deneyimi sayesinde çok mutlu olacaksınız!

sanal okey siteleri

sanal okey siteleri

Canlı okey sitesi üzerinden okey oynamak her geçen gün giderek popülerlik kazanan bir eğlence olmaktadır. İnternet kullanmaya yeni başlayan kişilerin bile kolaylıkla kontrol edebilecekleri kullanıcı dostu web tasarım ara yüzüne sahip olan online okey sitemizde, tüm kayıtlı kullanıcılar 7 gün 24 saat boyunca diledikleri zaman canlı okey oyna hizmetinden gönül rahatlığı ile yararlanabilmektedir. İnternet üzerinden canlı okey oynamak için yapılması gerekenler de oldukça basittir.

Eğer siz de canlı okey oyununda iyi olduğunuzu iddia ediyorsanız ve geleneksel mecralardan sıkıldığınız için çok daha yenilikçi teknolojilere sahip kaliteli bir platformda 7 gün 24 saat kesintisiz okey oynamak istiyorsanız, web sitemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Canlı okey sitesi ile  Türkiye’nin dört bir yanından ve hatta dünyanın başka ülkelerinden de canlı okey müdavimleri bir araya gelerek oyun oynamanın keyfini doruklarda yaşamaktadır.

Canlı okey siteleri araması yaptığınızda karşınıza çıkan platformumuza hem mobil uygulama hem de canlı okey sitemiz üzerinden giriş yapıp okey oynayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzümüz ile canlı okey oyunlarınızı daha kolay hale getiriyoruz. Ayrıca oyun sürecinizi pratikleştiriyoruz. Taş dağıtma ve taş dizme işlemlerini sadece tek tık ile yaparak hazırlık aşamasında vakit kaybetmeden doğrudan oyuna geçmenizi sağlıyoruz. Bu sayede kısıtlı vaktinizde daha fazla okey oynayarak eğlenmenizi mümkün kılıyoruz. Ayrıca canlı okey deneyiminizi önemseyen ve binlerce okey oyuncusuna hizmet veren bir platform olarak canlı okey oynadığınız süre içerisinde sistemsel sıkıntı çekmenizin de önüne geçiyoruz. Donmadan, hata almadan, kesintisiz ve hızlı şekilde okey oynayabileceğiniz bir platform sunuyoruz.

Geniş Kullanıcı Kitlesi

Türkiye’nin bir numaralı canlı okey sitesi olma hedefiyle yola çıkan platformumuzda her geçen gün kayıtlı üye sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır. Canlı okey sitemize kayıt olmak tamamen ücretsiz olduğu için ülkenin dört bir yanından canlı okey oyna hizmeti almak isteyen her yaştan kullanıcılar web sitemizin ücretsiz üyelik kayıt işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilmektedir.

İnternet üzerinden canlı okey oyununda başarılı olduğunu diğer kullanıcılara gösterirken bir yandan da sohbet ederek keyifli vakit geçirip sosyalleşmek isteyen tüm kullanıcılar geniş kullanıcı kitlesine sahip profesyonel okey platformumuzda şanslarını deneyebilirler. Sitemiz gelişmiş alt yapı sağlayıcıları sayesinde kesintisiz olarak canlı okey oynama hizmeti sunmaktadır.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. well

  16 Nisan 2023 at 19:43

  google da arattığımda ilk burası çıktı

  Cevapla
 2. arwccNh

  6 Ocak 2024 at 09:34

  Telefonlar, hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiğinden, zaman zaman sorunlarla karşılaşmaları kaçınılmazdır. Ancak, yukarıdaki adımları izleyerek birçok sorunu kendi başınıza çözebilirsiniz. Ancak, telefonunuzda ciddi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, profesyonel bir yardım almayı düşünmelisiniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.