Renksiz Okey Nasıl Oynanır

admin          Okey Nasıl Oynanır     Renksiz Okey Nasıl Oynanır     3366 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Okey herkesin bildiği ama Renksiz Okey Nasıl Oynanır sorusuna yanıt aranan  bir kahvehane oyunudur. Çok sayıda çeşidi bulunan renksiz okey oyunu, artık internet üzerinden çok sayıda okey sever tarafından sevilerek oynanıyor. Çeşitleri içerisinde bulunan Renksiz Okey Oyna oyunu en fazla puan kazandıran ve oynayanlara zevk veren oyun çeşididir. Hem sanal, hem de canlı olarak oynayabileceğiniz renksiz okey nasıl oynanır , yüksek rakamların kazanıldığı oyundur. Renksiz okey sitesi üzerinden oynamak istediğiniz renksiz okeyler, ister tek olarak isterseniz de eşli olarak rahatlıkla oynanabiliyor. Okey bilindiği gibi şans oyunları içerisinde en fazla tercih edilen oyundur. Fakat bunun yanında bilgiye dayalı ve iyi bir strateji geliştirilip oynanan bir oyundur.
Siz de canlı okey üzerinden renksiz okey oynayarak puan kazanmak isterseniz, siteye üye olmanız yeterli olacaktır.

Renksiz Okey Nasıl Oynanmalı

Renksiz Okey Oyna oyunu oldukça kolay ve her kez tarafından bilinen ve tercih edilen okey çeşitidir. Renkli okeyden farkı ise, bütün el açmalarında aynı puanı kazanıyor olmanızdır. Bu yüzden renksiz okey oynarken renksiz okey nasıl oynanmalı sorusunun cevabını bilmeniz gerekmektedir. Renksiz okey eskiden beri kahvehanelerde oynanan ve arkadaşlar kazandıran bir oyun olarak herkesçe biliniyor. İnternet ortamından oynanmaya başlandığı günden beri ise, çok sayıda oyuna talep oldu. 14 taş ile oynanan ve per şeklinde yan yana gelen taşların açılması ile kazanılan renksiz okey, renksiz okey sitesinin en çok eğlendiren okey çeşidi arasında yer alıyor.

renksiz okey siteleri

renksiz okey siteleri

Renksiz Okey Kuralları

Siz de keyifli vakit geçirerek renksiz okey oynamak ister misiniz? O halde Okeydeyim’i tercih ederek oynadığınız en keyifli okey deneyimini elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Renksiz okey oynamak için insanların en çok tercih ettiği, Türkiye’nin en çok tercih edilen renksiz okey sitesi Okeydeyim ile, hem beyin sağlığınızı geliştirip hem de keyifli vakit geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? Yapılan bilimsel çalışmalar, renksiz okey kurallarının insan beyin sağlığına önemli faydaları olduğunu ortaya koymuştur. Çünkü renksiz okeyi kuralları ile oynayan insanlar beyinlerinin farklı noktalarını aynı anda çalıştırmış oluyorlar. Okeyi renksiz oynarken beyinde farklı bağlantılar kuruluyor. Bu durum insanların beyinlerinin gelişmesi ve beyin hastalıkları başta olmak üzere çeşitli hastalıklardan korunmaları anlamına geliyor. Okeydeyim’e gelerek renksiz okey oynamanız halinde hem faydalı bir aktivite yapacak hem de keyifli vakit geçireceksiniz.

Renksiz Okey Nasıl Kazanılır

Kullanıcılar renksiz okey oynarken rahat etsin diye onların konforu düşünülerek özel tasarım hazırlandı. Burada bütün oyuncular kolay şekilde renksiz okey nasıl kazanılır sorusuna cevap bulabiliyor. Üstelik renksiz okey oynarken kişiler için özel rehber işaretler ve çok daha fazlası bulunuyor. 70 yaşında bir insan, çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek bütün okeyi renksiz oynamak isteyen kişilerin birleşme noktası renksiz okey siteleri oluyor. Okeyi renk olmadan oynarken rahatlık, hız, ücretsiz hizmet ve kaliteli bir ortam arıyorsanız aradıklarınızı Okeydeyim ile tek bir tıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Konfor keyfi için hakkınızı renksiz okey sitelerinden yana kullanabilirsiniz.

Renksiz Okey Oyna

Renksiz okey siteleri ,  üyelerine sunmuş olduğu renksiz okey oyna  oyunu, kendilerine çok sayıda puan veren bir okey çeşididir. Renksiz okey oynarken kazanmış olduğunuz puanlar, sitede bulunan profillerine olarak aktarılıyor. Canlı renksiz sitesi sunmuş olduğu renksiz okey hediyelerinden yararlanmak için öncelikle, siteye üyelik kaydı yapmanız gerekiyor.
Daha sonra şu özel hediyelerden yararlanabileceksiniz.
• Renksiz okey oynadığınızda okey atarsanız, %100 karizma kazanıyorsunuz.
• Renksiz okey eşli oynarsanız, %50 karizma puanı kazanıyorsunuz.
• Renksiz okey oynarken normal açma yaparsanız, %30 oranında karizma puanu kazanıyorsunuz.
Ayrıyetten çanaklı ve çanaksız olmak üzere renksiz okey oynayanlar ve okey atarak ortadaki çanağı alanlar, ekstra hediye puanlar kazanıyorlar. Hemen canlı okey sitesine üye olun ve renksiz okey oynayarak yeni arkadaşlıklar kazanın.

renksiz okey nasıl oynanır

renksiz okey nasıl oynanır

Renksiz Okey

Siz de en kaliteli şekilde renksiz okey oynamanın peşindeyseniz, Okeydeyim üyeliğini tamamlayarak renksiz okey keyfi yapmaya başlayın. Üstelik renksiz olarak okey oynamak için yalnızca bir iki dakika ayrılması yeterli olur. Sistem üyelik için gerekli olan bilgileri ister. Bu bilgilerin güncel ve doğru şekilde doldurulması son derece önemlidir. E posta adresine gelen kod kullanılarak üyeliğin aktif hale getirilmesi gerekir. Üyelik aktif hale getirildikten hemen sonra dilediğiniz masaya katılarak ya da yeni masa açarak okey keyfi yapabilirsiniz. Renksiz okey oynamak isteyenlerin aklına gelen ilk marka renksiz okey sitesi ile kaliteli ortamda okeyi renk olmadan oynamanın keyfi çok hoşunuza gidecek.

Renksiz Okey Oyunu

İnsanlar renksiz okey oyunu oynamak istedikleri zaman, diğer üyelerin kalitesini ve ortamın kalitesini göz önünde bulundurmak istiyorlar. Ortam her zaman uygun olmayabiliyor. Ancak Okeydeyim siz değerli üyelerine en kaliteli ortamı kurulduğu günden bu yana sunuyor. Üyeler genelde renksiz okey oyunu oynarken rahatsız edilmek istemiyorlar. Üyeler için topluluk kuralları önem taşıdığından renksiz okey sitesi yönetimi topluluk kurallarına verdiği önem ile örnek bir davranış sergiliyor. Renksiz okey kurallarının ihlal edildiği durumların söz konusu olduğu hallerde kişilerin şikayet etme butonuna basmaları yeterli oluyor. Renksiz okey siteleri yönetimi olayı inceleyerek bir an önce gerekeni yapıyor. Bu şekilde üyeler arasında bir nevi eleme yapılıyor.

Sürekli hareket eden kişiler daha çok bilgisayar yerine renkli okey oynamayı tercih ediyorlar. Renksiz okeyi mobilden oynarken yerin herhangi bir önemi olmuyor. Çünkü mobil aletin götürüldüğü her yer oyun salonu gibi oluyor. Okeyi renksiz oynarken işte, okulda, yolda, tatilde ya da farklı yerlerde olabilirsiniz. Okeydeyim ile renksiz okey parmağınızın ucunda. Üstelik saat de fark etmiyor. Gece geç saatlerde hatta sabahın erken saatlerinde bile renksiz okey oyunu oynamak isteseniz mutlaka kendi seviyeniz için uygun olan farklı üyeler bulabiliyorsunuz. Üyelerin hepsi kaliteli ortama saygılı iyi oyunculardır. Okeydeyim ile 7 gün 24 saat okey oynamanın keyfini çıkarmanızın vakti geldi

renksiz okey

renksiz okey

Renksiz Okey Siteleri

Okeyi renksiz okey siteleri üzerinden  oynamak için, öncelikle siteye üye olmanız ve sonrasında okeye giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ise, açmış olduğunuz hesabınıza giriş yapmanız gereklidir. Sitenin çok sayıda renksiz okey sitelerini ziyaret ettikten sonra, renksiz okey oynayabilir ve puanlar kazanabilirsiniz. Üyelik ise hem ücretsiz hem de kolay şekilde yapılıyor.

Renksiz okey sitelerinde online olarak renksiz okey oynamak, sizlere bir çok avantajı beraberinde getiriyor. Bunların başında ise, değerli dostluklar kazanmak oluyor. Ayrıyetten sitenin renksiz okey oyunlarından faydalanmış ve daha fazla renksiz okey sitelerinde ,  okey çeşitlerini renksiz olarak oynama şansına sahip olmuş oluyorsunuz. Siz de hemen üyelik kaydınızı yaptıktan sonra okey odalarına giriş yapın ve renksiz okey oynayarak güzel arkadaşlar kazanın.

Renksiz Okey Oyunu Siteleri 

Renksiz okey oyunu ; okey çeşitleri içerisinde iyi bir strateji geliştirilerek oynanması gereken bir oyundur. Renksiz okey oyunu siteleri üzerinden oynamış olduğunuz renksiz okey oyunu, oyunu iyi bildiğiniz ve şansınızın iyi gitmesi halinde, sizlere çok fazla çevre kazandıracaktır. Bu sayede renksiz okey siteleri üzerinden popüler olma hayallerinizi renksiz okey oynayarak gerçekleştirmiş olacaksınız. Renksiz okey kahvehane kültüründen internet ortamına taşındığı günden itibaren, çok sayıda okey severin ve okey severin, en çok oynadığı oyun arasında yer almıştır. Siz de iyi renksiz okey oynarım diyorsanız ve şansınıza güveniyorsanız, renksiz okey sitesini ve çeşitlerini tercih edebilir ve puanlar kazanabilirsiniz. Popüler olma hayallerinizi, iyi bir strateji geliştirdikten sonra, renksiz okey oynayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kim renksiz okey oynamak isterse mutluluğu Okeydeyim’de buluyorlar. İnsanlar okeyde neyi tercih etmeleri gerektiğine çoktan karar verdi. Siz de renksiz okey oynamak için renksiz okey sitelerini tercih ederseniz, kendinizi okey anlamında oldukça geliştirebilirsiniz. Bir acemi olarak renksiz okeye başlamanız halinde, Okeydeyim’den sonra acemiliğinizden eser kalmayacak. Adeta profesyonel bir oyuncu gibi olacaksınız. Çünkü Okeydeyim aynı zamanda bir okul gibidir. Üyelerine gelişme şansını sunar. Her seviyeden oyuncunun toplanma noktası halinde gelen Okeydeyim ile puanları toplamaya başlamanın vakti geldi. Bu puanlar daha sonra sizin başarı sıralaması listesinde üst sıralarda yer almanızı sağlayacak, sizlere ödül kazandıracak!

Bu yazımızdan da canlı okey nasıl oynanır öğrenebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. Anonim

  30 Eylül 2021 at 13:28

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. xn

  23 Kasım 2023 at 15:36

  oyunda elinizdeki tüm taşları eşleştirip bitirme sırasında Okey taşınızı da kullanarak elinizi bitirdiğinizde gerçekleşir.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.