Rüyada Koşan Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir

admin          Rüya Tabirleri     Rüyada Koşan Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir     9820 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Rüya tabirleri asırlar öncesinden günümüze dek sürdürülmüş çok önemli bir geleneğin ürünüdür. Rüyada koşan çocuk görmek ne anlama gelir veya görülen imgelerin ve yaşanan olayların kişinin gerçek yaşamında çok önemli birtakım değişimler yaratacağı veya geleceğine dair önemli ipuçları verdiğine inanılmaktadır. Bu yüzden rüya yorumları ve rüya tabirleri, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar halk arasında popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir. Rüyada çocuk görmek ve çocuğu da koşarken görmenin de önemli tabirleri bulunduğu bilinmektedir.

Deneyimli rüya tabiri üstatları ve rüya yorumcularının daha önceden belirtmiş olduğu kaynaklara göre rüyada çocuk görmenin ne anlama geldiği bazı hususlara göre değişmektedir. Rüyada çocuğun nasıl görüldüğü ve gören kişinin yaşamı da rüya yorumunu değiştiren faktörler arasında yer almaktadır. Öncelikle rüyada birden fazla çocuk görmek, bu rüyayı gören kişiye bir yerden yüklü miktarda para geleceğine delalet etmektedir. Rüyada görülen çocukların sevimli ve güzel olmaları, neşe içinde olmaları mutla haberin ve para getirisinin müjdesi olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Koşan Çocuk Görmek

Rüya yorumlarında uzman olan kişilere göre bir kadının rüyasında çocuk görmesi o kadının anne olacağına işaret eden tabirlerden biridir. Çocuklar haber almaya işaret ettiği için rüya tabirlerine göre rüyada koşan çocuk görmek, bu kişiye çok kısa bir süre içinde müjdeli bir haber geleceğini belirtmektedir. Ancak rüyada görülen çocuk kızsa bu haberin iyi niyetli olacağına, erkek çocuk görüldüyse biraz daha sıkıntılı ve üzücü haber olacağına işarettir. Rüyanızda gerçek hayatta tanımadığınız, sevimli ve neşeli bir çocuk gördüyseniz, bu rüya bir düşmanınız olduğuna işarettir. Tanımadığınız çocuğu rüyanızda ne şekilde gördüğünüze bağlı olarak düşmanınızın harekete geçip geçmeyeceği ile ilgili yorum yapabilmek mümkündür. Örnek olarak rüyanızda hasta bir çocuk görmeniz durumunda düşmanınızın kötü amaçlarının zayıfladığını söylemek mümkündür.

rüyada çocuk görmek

rüyada çocuk görmek

Rüyada kız çocuğu görmek iyi şekilde yorumlanmaktadır. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da mevcut işinizde yükselebilirsiniz. Ayrıca kendinizle veya çevrenizdeki aile üyeleriyle ilgili sevindirici gelişmeler duyabilmeniz de mümkündür. Öte yandan rüyada erkek çocuk görmek sıkıntılı bir haber almaya delalet etmektedir. Yakınlarınızın veya kendinizin üzüleceği bir haberle karşılaşabilirsiniz. Rüyada gördüğünüz erkek çocuğu koşuyorsa bu haber çok yakın bir zamanda belki de aynı gün içinde karşınıza çıkabilir.

Rüyada Koşan Adam Görmek

Görüldüğü üzere rüya yorumlamanın farklı kriterleri ve şekilleri bulunmaktadır. Bunların dışında internet üzerinden sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek ve günün stresini atmak istiyorsanız, netten okey seçeneğini değerlendirebileceğiniz web sitemize giriş yapabilirsiniz. İnternet sitemizde herkese uygun şartlarda rekabetçi ve eğlenceli okey ortamı bulunmaktadır. Yeni insanlarla tanışarak facebook okey oyna hizmetinden yararlanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur. Hemen çanak okey oyna bağlantısını seçebileceğiniz web sitemize giriş yapabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.